Hírek
2011. Október 17. 09:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Vasárnap éjfélig lehetett interneten kitölteni a népszámlálási kérdőíveket
Este hatig összesen 750 ezer címről éltek ezzel a lehetőséggel, ami a háztartások 17 százalékát jelenti - közölte a Központi Statisztikai Hivatal.
A legtöbb internetes kitöltés Budapestről érkezett, a fővárosban este hatkor 27 százalékos volt az adatszolgáltatási arány. Nyugat -Dunántúlon általában magasabb arányban éltek az elektronikus válaszadás lehetőségével, 18 százalék, illetve a feletti volt az adatszolgáltatási arány. Ezután viszont már csak a papíralapú kérdőíven lehet válaszolni a kérdésekre október 31-ig.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 09:11, csütörtök | Helyi
Eddig fűtöttek Győrben
A kedvező időjárási körülményeket és a meteorológiai előrejelzéseket figyelembe véve Győrben leállt az általános távfűtési szolgáltatás
2025. Április 24. 08:11, csütörtök | Helyi
Ukrajna uniós csatlakozása volt a téma Győrben
Ukrajna uniós csatlakozásának lehetséges kockázatairól tartottak lakossági fórumot Győrben.
2025. Április 24. 07:10, csütörtök | Helyi
Forgalomkorlátozás a Fehérvári úton
Bekötővezeték meghibásodása miatt kedden szennyvízvezeték javítási munkálatok kezdődtek Győrben, a Fehérvári út és a Körkemence utca kereszteződésénél.
2025. Április 23. 09:10, szerda | Helyi
Jakabosék nyertek a bíróságon
Az államnak 200 millió forintot kell kifizetni több sportolónak, köztük a győri Jakabos Zsuzsannának és Szabó Szebasztiánnak.