Hírek
2012. Február 04. 10:30, szombat |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Vasárnapi bábos premier: Hófehérke, avagy a varázstükör krónikái
Idei első bemutatójára készül a Vaskakas Bábszínház ezen a hétvégén: Hófehérke, avagy a varázstükör krónikái című mesét mutatja be a társulat vasárnap 11 órától. A darabot a Grimm testvérek nyomán Jeli Viktória írta.
Ennek a mesének a roppant gonosz királynője a szomszédban él, varázstükrét tévénézésre használja, de azért időről időre eléje áll, hogy megkérdezze: „Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, akad-e párom szépségben?" A mesét Kovács Petra Eszter rendezte, Pallai Mara és Rab Viki játssza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 08:26, hétfő | Helyi
Nagy volt a forgalom a rendelőkben novemberben
Fellélegezhettek az orvosok az egyik győri gyermekorvosi rendelőben.
2025. December 08. 08:08, hétfő | Helyi
A jövő útjait mutatta be a Széchenyi-egyetem
Jelentős érdeklődés mellett rendezte meg pályaorientációs konferenciáját a Győri Egyetemért Közhasznú Egyesület a Széchenyi István Egyetem Győri Innovációs Parkjában.
2025. December 08. 07:06, hétfő | Helyi
Kadler Gusztávról neveztek el utcát Győrben
Győr Megyei Jogú Város közgyűlése október végén több közterület elnevezését is jóváhagyta. Az új utcanevek a város díszpolgárainak a neveit viselik.
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
