Hírek
2012. Május 26. 07:13, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Vége! Válik az RTL Klub sztárja
Amilyen hirtelen jött az esküvő, olyan gyorsan történt a szakítás is. Az Reflektor műsorvezetője és szakmabeli kedvese alig 8 hónapnyi házasság után határoztak úgy, hogy elválnak útjaik.
Véget ért Mádai Vivien házassága! A Reflektor fiatal háziasszonya és férje mindössze nyolc hónap után döntöttek úgy, hogy külön folytatják tovább. Pedig a csinos műsorvezető nemrég három gyerekről ámodott. "Beláttuk, hiába minden, menthetetlen a házasságunk... Kudarcként élem meg a válást, hiszen elképzelni sem tudom, hogy idáig jutunk" - mesél fájdalmáról a frissen megjelent Story Magazinban, ahol az okokról is őszintén vallott és elárulta, hogyan képzel el az életét a válóper után.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 21. 07:31, péntek | Bulvár
Kiugró mértékben nőtt a zenei streaming bevétele Magyarországon
Kiugró mértékben, több mint 2,6 milliárd forinttal nőtt tavaly a zenei streaming magyarországi bevétele.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Bulvár
Tüzet gyújtva akart világítani egy fiú, de autók gyulladtak ki
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy fiatalkorú fiú ellen gondatlan közveszély okozásának vétsége miatt. A fiatal kukázás közben tüzet gyújtva akart világítani, de kiégtek a hulladéktárolók, és a parkoló járművek.
2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár
A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó
A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.
2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár
Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica
Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.