Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2017. Június 13. 07:27, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Véletlenül lelőtte kislányát egy miskolci férfi - a gyerek belehalt

Véletlenül lelőtte kislányát egy miskolci férfi - a gyerek belehalt

A rendőrök előállították azt a miskolci férfit, aki egy pisztollyal véletlenül meglőtte saját gyermekét hétfőn este. A kislány a kórházban elhunyt

- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az MTI-vel.

Tájékoztatásuk szerint a 112-es központi segélyhívó számon tett bejelentést egy miskolci nő, hogy a lakásukon 9 éves lányukat az élettársa véletlenül meglőtte.

A járőrök és a mentőszolgálat munkatársai azonnal a helyszínre mentek, ahonnan elsődleges ellátása után kórházba szállították a gyermeket, aki azonban olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy elhunyt.

A nyomozók a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányságra állították elő az apát, akit gondatlanságból elkövetett emberölés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatnak ki gyanúsítottként.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

2026. Április 25. 17:56, szombat | Belföld

Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője

Orbán Viktor, a Fidesz-KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát