Hírek
2016. Február 26. 10:10, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Véradás Győrben
A Győri Rendőrkapitányság és a megyei rendőr-főkapitányság állományából közel 100 fő vett részt a szervezett véradáson.
A hagyományoknak megfelelően a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a Magyar Vöröskereszttel való együttműködés keretében ismét véradó napot tartott. A nagy érdeklődésre való tekintettel a főkapitányság és a városi rendőrkapitányság személyi állománya 2016. február 23-án, 24-én és 25-én nyújthatott segítséget.

Győrben közel 100 fő vett részt az önkéntes véradáson, hogy így segítsenek a rászorulók életének megmentésében.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
