Hírek
2012. Május 16. 07:27, szerda |
Helyi sport
Forrás: eto.hu
Vereség a regionális bajnokságban
U20-as válogatottunk 1 győzelemmel, 2 döntetlennel és 3 vereséggel zárta a Regionális Bajnokság küzdelmeit.
Az utolsó találkozón válogatottunk a Jova Levente - Baráth Botond, Izing Martin, Kelemen Dávid (Otigba Kenneth), Farkas Norbert - Skriba Máté (Gyurján Bence), Windecker József (Tölgyesi Viktor), Szakály Attila - Zamostny Balázs (Bacsa Patrik), Batizi-Pócsi Balázs (Vernes Richárd), Ugrai Roland (Nagy János) összeállításban szerepelt a találkozón, ám hiába vezetett 1-0-ra, végül 2-1-re kikapott a horvátoktól. Az ETO játékosa, Winecker József 63 percet játszott.
- Hasonló volt a forgatókönyv, mint az elmúlt néhány találkozón, ezúttal is jól játszottunk és vezettünk az első félidőben, a szünet után azonban az ellenfél átvette az irányítást - mondta Róth Antal. - Ebben a periódusban már nem tudtunk párharcokat nyerni, szinte két öngólt rúgtunk, hiszen mindkét találat jókora hibák után esett. Ma azzal volt erősebb ez a horvát csapat, hogy hibákra kényszerített bennünket, egyben megmutatta, hogy nem véletlenül nyerte meg a Regionális Bajnokságot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
