Hírek
2010. Február 14. 06:48, vasárnap |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Vereség a Larviktól: Lipcsében javíthatja ki a norvégiai fiaskót a Győri Audi ETO KC
A Győri Audi ETO KC nagy küzdelemben vereséget szenvedett a Larvik otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének második fordulójában. Görbiczék gyakorlatila
A szünetben egy góllal vezetett a hazai együttes, így lehetett reménykedni, hogy a második félidőben sikerül fordítani. Nos, nem sikerült: az ETO a második játékrészben is csak futott az eredmény után, a Larvik már öt góllal is vezetett és bár a hajrában a magyar csapat feljött 26-25-re, a végjátékban jobb volt a vendéglátó és végül 29-27re győzött.
Az ETO így két mérkőzés után egy győzelemmel és egy vereséggel áll, jövő héten Lipcsében javíthat.
Az ETO így két mérkőzés után egy győzelemmel és egy vereséggel áll, jövő héten Lipcsében javíthat.
Női kézilabda Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. forduló:
Larvik-Győri Audi ETO KC 29-27 (15-14)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 08:27, vasárnap | Helyi
A jövő szakemberei a gyakorlatot tanulmányozták
2025. December 21. 08:12, vasárnap | Helyi
Kovács Zsolt lett az Universitas–Győr Alapítvány elnöke
Az Universitas–Győr Alapítvány alapítói gyűlésén vett részt a város képviseletében Szeles Szabolcs önkormányzati képviselő. Beszámolójából tudjuk meg a történteket.
2025. December 21. 07:06, vasárnap | Helyi
Akár győri diák alkotása is szerepelhet a békeposzteren
A békéről és az összefogásról készült gyermekrajzokból nyílt kiállítás a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamarában.
2025. December 20. 08:26, szombat | Helyi
Ezt érdemes tudni az ünnepi hulladékszállításról
A hulladékszállítás december 24-én, december 25-én, december 26-án, december 31-én és 2026. január 1-jén változás nélkül történik.
