Városlista
2026. május 16, szombat - Botond, Mózes

Hírek

2012. Július 09. 19:00, hétfő | PR
Forrás: www.infogyor.hu

Vezessen stílusosan!

Vezessen stílusosan!

Ha létezik vérbeli BMW, az kétségkívül a 3-as! Most megtaláltuk a népszerű modell, valamint az idei nyár tökéletes kiegészítőjét: egy BMW napszemüveget.

Válaszoljon az idén 10 éves Leier Autó BMW Márkakereskedés kérdésére és legyen Öné a stílusos napszemüveg!http://www.infogyor.hu/nyeremeny/id:445/

1975-ös bemutatkozása óta világszerte több mint 12 millió alkalommal döntöttek a vásárlók a 3-as BMW valamely változata mellett. A világ legnagyobb darabszámban eladott prémiummodelljének hatodik generációja tavasszal érkezett. Az új 3-as BMW kívül és belül is nagyobb, kényelmesebb, dinamikusabb lett és még inkább hordozza azokat a tulajdonságokat, amiért szeretjük: a sportosságot, az eleganciát és a kényelmet.

Az új 3-as esetében - a már megszokott alap és M felszereltségen kívül - három Modell Line közül választhatnak, ezek pedig a „Sport Line”, a „Luxury Line” és a „Modern Line”. Mindegyikük egészen egyéni módon alakítja a sportlimuzin karakterét, egyaránt exkluzív, magas minőségi színvonalat képviselő anyagválasztással és az új sorozat prémiumkarakterét hangsúlyozó, kiemelkedő minőségi színvonallal. Mit jelentenek ezek a csomagok? Természetesen még egyénibb megjelenést: a BMW új termékstruktúrája alapján három, vizuális tisztán elkülönülő autószemélyiséget. Az egyes felszereltség-csomagok a különböző belső és külső jellemzők, színek és design elemek segítségével új perspektívát kínálnak abban, hogy személyre szabhassák autóikat.

A győri Leier Autó hivatalos BMW Márkakereskedése idén ünnepelte fennállásának 10. évfordulóját. A cég több, mint 20 éve töretlen lendülettel van jelen a hazai autópiacon, amelyből az utóbbi 10 év a győri autószalon számára kiemelkedő jelentőségű volt.

További információ:http://www.bmw-leierauto.hu

Kövessen minket Facebook-on is:
http://www.facebook.com/pages/Leier-Aut%C3%B3-Kft/210057012357346

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 12:53, péntek | PR

K&H: a fiatalok már a közösségi médiában tájékozódnak a pénzügyekről

a finfluenszerek közelebb hozzák a pénzügyeket – a tudatos értelmezés egyre fontosabb

2026. Május 05. 09:46, kedd | PR

Átlépte a 200 milliárd forintot a K&H zöld hitelállománya

20% feletti piaci részesedéssel a zöld finanszírozás kiemelkedő szereplője a bank

2026. Május 03. 20:10, vasárnap | PR

Hogyan készüljön fel egy NAV ellenőrzésre?

Egy adóhatósági vizsgálat nem feltétlenül jelent problémát, de fontos, hogy megfelelően kezelje, mert ez döntően befolyásolja az ellenőrzés kimenetelét.

2026. Április 24. 08:52, péntek | PR

K&H: a digitális dzsungelben is lehet okosan “közlekedni”

Az online térben ma már nemcsak információk, hanem folyamatos vásárlási ingerek is érik a gyerekeket: akciók, előfizetések, játékokon belüli ajánlatok és villámgyors rendelési lehetőségek csábítják őket költésre.