Hírek
2014. Augusztus 05. 15:22, kedd |
Helyi
Forrás: InfoGyőr
Vigyázat! Nem lehet fürdeni Aranyparton II. strandon
Az üzemeltető GYŐR-SZOL Zrt. felhívja a fürdőzni vágyók figyelmét, hogy 2014. augusztus 05-től a nem megfelelő vízminőség miatt fürdésre alkalmatlan az Aranypart II. szabad strand, ezért lezárásra került.
Bár fürödni nem szabad, a partszakasz pihenőparkként továbbra is alkalmas a szabadidő eltöltésére, napozásra.
Az ÁNTSZ a napokban újra mintát vesz a vízből, amennyiben a laboreredmények alapján fürdésre alkalmasnak nyilvánítja a víz minőségét, a GYŐR-SZOL Zrt. a szabad strandot újra megnyitja a fürdőzők részére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
