Hírek
2021. November 11. 12:45, csütörtök | Helyi
Világszinten egyedülálló busz
Új, magyar fejlesztésű és gyártású csuklós autóbuszt mutatott be a Kravtex-Kühne Csoport Győrben szerdán.
A Credobus Econell 18 Next-tel a mosonmagyaróvári-győri gyártó újraindítja az évek óta szünetelő magyar csuklósbusz-gyártást. A járműújdonság világszinten is az egyetlen 19,5" kerékrendszerű csuklós busz. Az innovatív futómű- konfigurációval és az optimalizált vázszerkezettel a busz saját tömege legalább 3 tonnával alacsonyabb versenytársainál – a megszokott 17-18 helyett mindössze mintegy 14 tonna, ennek köszönhetően pedig évente, mintegy 10.000 kg-al kevesebb szén-dioxidot bocsájt ki. Az új buszt, vasárnapig a helyi közlekedésben a győriek is kipróbálhatják a Volánbusz járatain.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
