Hírek
2015. Május 26. 13:44, kedd |
Helyi
Forrás: Police.hu
Világszínvonalon termesztettek 210 milló forintot érő füvet Gyirmóton
Több mint 1400 tőből álló kannabiszültetvényt számoltak fel a rendőrök Győr-Gyirmóton.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást – fogva tartásuk mellett - egy 55 éves és egy 38 éves győri férfi ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsítottak Győr-Gyirmóton egy családi ház padlásterében alakítottak ki és működtettek professzionális színvonalú kannabiszültetvényt.
A rendőrök a két férfit 2015. május 19-én fogták el. A házkutatás során a felhasznált technikai eszközök mellett 1427 tő élő növényi egyedet (cannabis indica), valamint 191 tő már szárításra levágott növényi egyedet foglaltak le a nyomozók.
A botanikus szakértő elsődleges véleménye alapján megállapított várható hozam utcai értéke a feketepiacon több mint 210 millió forint.
A gyanúsítottakkal szemben a további eljárást a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
