Hírek
2025. Május 10. 09:09, szombat | Helyi
Világsztár érkezett Győrbe
Az ETO University Handball Team örömmel jelenti be, hogy a horvát válogatott jobbátlövő, Luka Stepančić a 2025/2026-os szezontól csapatunkat erősíti – olvasható a sportklub közleményében.
A 34 éves, 203 cm magas játékos kiemelkedő nemzetközi tapasztalattal rendelkezik, hiszen korábban olyan élklubokban szerepelt, mint az RK Zagreb, a Paris Saint-Germain, a Pick Szeged és a Wisła Płock. Pályafutása során számos nemzetközi kupasorozatban és világversenyen is bizonyította kivételes képességeit.
Luka Stepančić így nyilatkozott az átigazolásáról: „Izgatottan várom, hogy csatlakozhassak az ETO University Handball Teamhez. Tudom, hogy a klub ambiciózus tervekkel rendelkezik, és örülök, hogy részese lehetek ennek a projektnek. Bízom benne, hogy tapasztalatommal és játéktudásommal hozzájárulhatok a csapat sikereihez.”
„Luka Stepančić érkezése hatalmas előrelépés a csapatunk számára. Nemzetközi tapasztalata és képességei révén nagyban erősíti majd a jobbátlövő posztot. Biztos vagyok benne, hogy jelenléte inspirálóan hat majd a fiatal játékosainkra is.” – nyilatkozta Uhlig Rita a Győri ETO-UNI FKC Kft. ügyvezetője.
Az ETO University Handball Team továbbra is elkötelezett a folyamatos fejlődés és a csapat megerősítése mellett. Stepančić érkezésével egy újabb meghatározó játékossal bővül keretünk, amely nagyban hozzájárulhat a következő szezonbeli céljaink eléréséhez.
Forrás, fotó: ETO University Handball Team
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
