Hírek
2017. Július 24. 11:10, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Villanyóra szekrénybe rejtette a kulcsot, de a tolvaj tudta ezt
Egy 55 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként a balassagyarmati nyomozók vasárnap, miután a gyanú szerint pénz lopott egy dejtári házból. Ehhez pedig a tulajdonos villanyóra szekrénybe rejtett kulcsát használta.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 55 éves dejtári férfi ellen. A nyomozás adatai alapján a gyanúsított vasárnap délelőtt az egyik dejtári családi házba - a villanyóra szekrényben elhelyezett kulccsal - bement, majd onnan készpénzt lopott el. Az 55 éves férfi ezt követően a családi házat bezárta, a kulcsot visszaakasztotta a tárolóhelyére és távozott a helyszínről. A rendőrök a széleskörű adatgyűjtés eredményeképp a bejelentést követően beazonosították, elfogták és a rendőrkapitányság épületébe előállították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható helyi lakost.
A nyomozók a férfit gyanúsítottként hallgatták ki, aki a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
