Városlista
2026. július 18, szombat - Frigyes

Hírek

2013. Július 21. 15:36, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Villanyoszlopnak ütközött egy autó a szabolcsi Tyukodon

Villanyoszlopnak ütközött egy autó a szabolcsi Tyukodon

Egy ember meghalt, egy másik pedig megsérült, amikor autójukkal villanyoszlopnak ütköztek a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tyukod belterületén vasárnap reggel - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság és a rendőrség az MTI-vel.

A rendelkezésre álló adatok szerint egy személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között sodródott le az úttestről és csapódott az oszlopnak.
A gépkocsiban utazó két ember közül egy 15 éves porcsalmai lány a helyszínen életét vesztette, a 27 éves - szintén porcsalmai - férfit sérülései miatt a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították - olvasható a www.police.hu oldalon.
A sérülteket a tűzoltóknak kellett kiszabadítaniuk az összetört autóból.
A műszaki mentés és a helyszínelés idejére az érintett útszakaszt teljesen lezárták.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt

Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak

2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek

BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el

Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.