Városlista
2026. február 23, hétfő - Alfréd

Hírek

2015. Július 23. 13:12, csütörtök | Helyi

Vonattal ütközött össze egy autó Csornán, négy ember meghalt

Vonattal ütközött össze egy autó Csornán, négy ember meghalt

Személyvonattal ütközött össze egy autó csütörtökön Csornán, a balesetben négy ember meghalt.

Eddig tisztázatlan okból és körülmények között ütközött össze egy személygépkocsi és egy személyvonat Csornán a Bartók Béla úti vasúti átjáróban 2015. július 23-án 11 óra 15 perc körüli időben. A járműben utazó négy személy a helyszínen életét vesztette.

Az első információk szerint a Győrből Sopron felé tartó vonaton utazók közül senki sem sérült meg - tette hozzá.A vasúti közlekedés a helyszínelés és a műszaki mentés idejére szünetel a szakaszon, az utasokat vonatpótló buszokkal szállítják.

Ruskáné Takács Anita, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-nek azt mondta, hogy a vonat az ütközés után mintegy kétszáz méteren keresztül tolta maga előtt az autót.

Polgárfi Tímea, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense azt közölte, hogy az érintett útszakaszt lezárták.

A balesetben három felnőtt és egy gyermek halt meg.

Címkék: baleset, csorna, halálos, vasút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi

Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény

A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.

2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi

Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre

A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:

2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi

Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben

Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.

2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi

Téli károk után tavaszi helyreállítás

Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.