2024. július 16, kedd - Valter

A győri vereségek után menesztették a címvédő CSM Bucuresti trénerét
2016. November 08. 08:48, kedd | Helyi

Menesztette hétfőn dán vezetőedzőjét, Jakob Vestergaardot a CSM Bucuresti női kézilabdaklub, miután az együttes címvédőként kétszer is kikapott a Győri Audi ETO KC-től a Bajnokok Ligája C csoportjában.

Bajnokok Ligája mérkőzés az Audi Arénában
2016. November 03. 16:00, csütörtök | Helyi

Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti Bajnokok Ligája mérkőzés november 4-én az Arénában 19:00 órakor.

Magabiztos győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC a Midtjylland ellen
2016. Október 17. 10:29, hétfő | Helyi

Megkezdődött az Győri Audi ETO KC BL menetelése. A kézilabda csúcsversenye csoportmérkőzések megvívásával veszi kezdetét, melynek első felvonásában a Midtjyllandot fogadta otthonában az Audi ETO.

Öt Győri Audi ETO KC-játékos a női kézilabda-válogatott keretében
2016. Szeptember 28. 13:16, szerda | Helyi sport

Öt Győri Audi ETO KC-játékos és kilenc Ferencváros-játékos került be a női kézilabda-válogatott 22 fős keretébe, amelyet Kim Rasmussen szövetségi kapitány kedden hirdetett ki.

Sorsoltak a Bajnokok Ligájában!
2016. Augusztus 25. 18:54, csütörtök | Sport

A csoportkör sorsolása is hatalmas mérkőzéseket hozott!

Rio 2016 - Eduarda Amorim arcképe is rákerült egy olimpiai bélyegre
2016. Július 07. 17:07, csütörtök | Helyi

Eduarda Amorimnak, a Győri Audi ETO KC kézilabdázójának az arcképe is rákerült az augusztus 5-én kezdődő olimpia alkalmából kibocsátott bélyegkollekció egyik sorozatára hazájában, Brazíliában.

Női kézilabda BL - A címvédővel egy csoportban a Győr
2016. Július 02. 05:00, szombat | Sport

A legutóbb ezüstérmes Győri Audi ETO KC a címvédő CSM Bucurestivel került egy csoportba a női kézilabda Bajnokok Ligája pénteki csoportsorsolásán.

A Győri ETO KC hivatalosan is ott van a Bajnokok Ligája csapatai között
2016. Június 25. 11:15, szombat | Helyi sport

Az Európai Kézilabda Szövetség Végrehajtó Bizottsága döntése alapján hivatalos megerősítést nyert, mely csapatok vesznek részt a 2016/17-es szezon EHF Bajnokok Ligája versenysorozatban.

Hétméteresekkel elbukta a BL-döntőt a Veszprém
2016. Május 30. 07:37, hétfő | Sport

A 46. percben kilenc góllal vezető MVM Veszprém drámai végjátékban, hosszabbítás után hétméteres párharcban 39-38-ra elveszítette a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni döntőjét a lengyel Kielcével szemben.

Büntetőkkel a Real Madridé a BL-trófea
2016. Május 28. 23:42, szombat | Sport

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2015/16-os kiírását: a királyi gárda a sorozat döntőjében városi riválisát, az Atlético Madridot győzte le az 1-1-es rendes játékidőt és hosszabbítást követően 11-esekkel.

Férfi BL-negyeddöntő, női MK négyes döntő és EHF Kupa-döntő a hétvégén
2016. Április 28. 10:42, csütörtök | Sport

A Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe juthat, a Dunaújváros a női EHF Kupa fináléját vívja, míg a női Magyar Kupa Final Fourban már az elődöntőben összecsap a címvédő Győr és a bajnok FTC.

Forgalmi rend változások, útlezárások a BL visszavágón
2016. Április 08. 09:39, péntek | Helyi

A Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágó mérkőzés második felvonását kiemelt kockázatú találkozónak minősítette a Rendőrség.