2024. április 25, csütörtök - Márk

Gyurta Dániel bejelentette: visszavonul
2018. Március 27. 14:41, kedd | Sport

Bejelentette visszavonulását kedden Gyurta Dániel olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszó.

Edzőt vált Gyurta Dániel
2016. Október 21. 08:45, péntek | Sport

Új edző irányításával készül a jövőben Gyurta Dániel.

Úszó OB Győrben képekben
2016. Április 14. 08:57, csütörtök | Helyi

Kapás Boglárka a női 1500 méteres gyorsúszás döntőjében, az úszók országos bajnokságán Győrben, az Aqua Sportközpontban 2016. április 13-án. Kapás az első helyen végzett.

Vizes vb - A triplázó Gyurta Dánielé a magyar úszás 22. vb-aranya
2013. Augusztus 03. 14:31, szombat | Sport

Gyurta Dániel sporttörténelmet írt péntek este Barcelonában a 200 méteres mellúszás döntőjében, előtte ebben a számban még soha senkinek nem sikerült három vb-n is diadalmaskodnia. Gyurta ráadásul ezt sorozatban tette.

Gyurta Dániel győzött 200 méter mellen a norvégiai úszóversenyen
2013. Április 22. 11:41, hétfő | Sport

A 200 méteres mellúszás olimpiai, világ- és Európa-bajnoka, Gyurta Dániel a 100 méteren szerzett szombati második hely után vasárnap győzött fő számában a norvégiai nemzetközi rövidpályás versenyen.

2012. Szeptember 07. 11:26, péntek | Helyi

Gyurta Dani szerelméhez jár Győrbe

Borkai Petra, polgármesterünk lánya, az idei Alpok Adria szépségverseny nyertese elismerte a Blikknek, az olimpiai bajnok úszó, Gyurta Dániel a szerelme.

2012. Február 18. 07:48, szombat | Sport

Berki Krisztián és Dancsó Zoltán az év sportolója

A tornász Berki Krisztián és a kick-boxos Dancsó Zoltán lett az elmúlt év sportolója a Nemzeti Sportszövetségnél (NSSZ), amely a hagyományoknak megfelelően az idén is díjazta a hazai sportélet tavalyi legjobbjait.

2012. Február 01. 10:54, szerda | Sport