Hírek
2018. Március 27. 15:26, kedd | Sport
Gyurta Dani abbahagyja
Gyurta Dániel, olimpiai és háromszoros világbajnok mellúszó kedden hivatalosan is bejelentette, hogy véget ért versenyzői pályafutása.
A 2012-ben Londoban 200 méteren olimpiai bajnoki címet szerző mellúszó a Magyar Olimpiai Bizottság elnökének, Kulcsár Krisztiánnak jelenlétében közölte, kedden hivatalosan is véget ér versenyzői pályafutása.
"A mai edzés huszadik percében még versenyző voltam, de a huszonegyedikben már nem." – mondta Gyurta a szűkkörben megejtett bejelentésen. – "Akik ismernek, tudják, hogy nem vagyok az a feladós típus, elég csak arra gondolni, amikor egy nehéz időszakot követően, amikor a világranglista második helyéről csúsztam nagyon mélyre, vissza tudtam kapaszkodni, hogy aztán hat évig veretlen maradjak. Nehéz döntés volt, de most már kimondom: sportolói pályafutásomnak ezennel hivatalosan is vége." - tette hozzá.
Forrás: origo.hu
Kép: MTI/Illyés Tibor
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót
A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.
2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport
Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
