2024. április 26, péntek - Ervin

Hosszú Katinka szakított edzőjével, egyedül folytatja
2019. November 27. 17:40, szerda | Sport

Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó szakított edzőjével, Petrov Árpáddal.

Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka is két éremmel térnek haza Szingapúrból
2019. Augusztus 16. 16:43, péntek | Sport

Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna is nyert egy-egy döntőt a pénteki versenynapon az úszók világkupa-sorozatának szingapúri állomásán.

Már a második úszót zárták ki doppingvétség miatt Hosszú Katinka versenysorozatából
2019. Július 30. 17:23, kedd | Sport

Egy hónapon belül a második úszót zárták ki doppingvétség miatt a mások mellett Hosszú Katinka által alapított International Swimming League profi versenysorozatból. A szervezet kezdettől fogva zéró toleranciát hirdet, amihez tartják is

Jakabos Zsuzsanna is a vizes vb döntőjében, Hosszú Katinka legjobb idővel döntős 400 vegyesen
2019. Július 28. 07:50, vasárnap | Sport

Utolsó napjához érkezett a kvangdzsui vizes világbajnokság. Mindenki fáradt, de még hátravannak versenyek, ráadásul magyar szempontból is izgalmasak.

Vizes vb: Hosszú Katinka kiesett
2019. Július 23. 05:57, kedd | Sport

Milák Kristóf összesítésben elsőként jutott tovább férfi 200 méteres pillangóúszásban a kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének harmadik napján.

Hosszú Katinka három aranyérmet szerzett Helsinkiben
2019. Április 02. 08:36, kedd | Sport

A háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka nem sokat pihent az országos bajnokság után, máris Helsinkiben remekelt. Az Iron Lady 200 gyorson „csak\" harmadik lett, utána viszont nagyot küzdött és három aranyérmet szerzett.

Hosszú Katinka váratlan bejelentést tett
2019. Április 01. 07:41, hétfő | Sport

Hosszú Katinka drasztikus lépésre szánta el magát: visszavonul az online világból és törli fiókjait a közösségi médiából!

Hosszú Katinka fontos bejelentést tett
2019. Március 18. 15:32, hétfő | Sport

Iron Swim Budapest néven folytatja működését Hosszú Katinka úszóklubja.

Hosszú Katinka és két társa beperelte a FINA-t
2018. December 09. 08:49, vasárnap | Belföld

Hosszú Katinka két amerikai úszótársával közösen beperelte a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetséget, a FINA-t.

Hosszú Katinka a kórházban osztogatott adományokat
2018. December 05. 19:00, szerda | Helyi

Az Eurofleet Zrt. pénzjutalommal ismerte el az ápolók és egészségügyi szakdolgozók példamutató elhivatottságát.

Hosszú Katinka Szingapúrban is aranyérmes lett
2018. November 15. 13:47, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka egy arany- és egy ezüstérmet nyert csütörtökön az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövid pályás állomásának nyitónapján.

Eltiltással fenyegeti Hosszú Katinkát a FINA
2018. November 09. 06:36, péntek | Sport

A Nemzetközi Úszó Szövetség (FINA) eltiltást szabna ki több olimpiai bajnok úszóra, többek között Hosszú Katinkára is.