2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2012. Május 29. 14:17, kedd | Sport

Bajnok a Szolnok

A címvédő Szolnok történetének negyedik aranyérmét szerezte meg a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a döntő negyedik mérkőzésén 102–84-re legyőzte a vendég Szombathelyt, így 3–1-es összesítéssel megnyerte a párharcot.

2012. Május 23. 14:21, szerda | Sport

Történelmet írt a Kings

A Los Angeles Kings hosszabbítás után 4-3-ra nyert a Phoenix Coyotes otthonában, és ezzel bekerült az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) nagydöntőjébe.

2012. Május 16. 07:21, szerda | Sport

Brian Magee ellen kell megvédenie címét Balzsaynak

Az északír Brian Magee-vel kell megmérkőznie legközelebb Balzsay Károlynak, a Boksz Világszövetség (WBA) nagyközépsúlyú világbajnokának.

2012. Május 14. 14:17, hétfő | Sport

Profi boksz: Szebelédi Renáta megvédte világbajnoki címét

Szombat este a Sashalmi Közösségi Teremben (Budapest, XVI. kerület) került megrendezésre a Feja Promotion bemutatkozó profi boksz gálája, melynek programjában két címmérkőzés került megrendezésre.

2012. Május 09. 07:30, szerda | Helyi sport

A bajnoki döntő következik

Szedán 18:15-ös kezdéssel útjára indul a labda a Győri Audi ETO KC - Ferencváros mérkőzésen a Magvassyban, a bajnoki döntő első meccsén. A találkozót a Sportklub élőben közvetíti.

2012. Május 08. 14:19, kedd | Sport

Horror keleten

A Phoenix Coyotes története során először jutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) főcsoportdöntőjébe, miután negyedik alkalommal is legyőzte a Nashville Predatorst.

2012. Május 05. 14:11, szombat | Sport

Sikerült a londoni teszt

Az Egyesült Államok legjobbjaitól elszenvedett 11-6-os vereség után a házigazda britek csapatát hét góllal legyőzte a magyar női vízilabda-válogatott a londoni olimpia tesztversenyének második napján.

2012. Május 02. 14:19, szerda | Sport

Sznúker-vb: kikapott, és bejelentette visszavonulását Stephen Hendry

Bejelentette visszavonulását Stephen Hendry a sznúkersport hétszeres világbajnok skót legendája. Hendry a sheffieldi világbajnokságon 13:2-es kiütéses vereséget szenvedett honfitársától, Stephen Maguire-től, így elbúcsúzott a további k

2012. Április 29. 14:11, vasárnap | Sport

Profi ökölvívás: Dawson többségi döntéssel legyőzte Hopkinst

Elvesztette a Bokszvilágtanács (WBC) félnehézsúlyú világbajnoki címét Bernard Hopkins, miután többségi döntéssel kikapott Chad Dawsontól.

2012. Április 21. 07:19, szombat | Sport

2427 meccs után visszavonul a legenda

Bejelentette visszavonulását csütörtökön Ivan Rodriguez, az észak-amerikai profi baseball-liga (MLB) legtöbb mérkőzésén szerepelt sztárja.

2012. Április 17. 14:19, kedd | Sport

Tombol a terror Mahacskalában, épphogy megmenekültek Dzsudzsákék!

Dzsudzsák Balázs korábbi csapatának városában az utóbbi 12 órában három robbantásos merénylet történt - közölte hétfőn a dagesztáni belügy sajtószolgálata. Vasárnap délután Dzsudzsákék a dagesztáni fővárosban játszottak

2012. Április 17. 14:17, kedd | Sport

Szebelédi Renáta: Nem volt győztes, vagy vesztes

Szombat este Vicenzában rendezték a Simona Galassi – Szebelédi Renáta IBF nagylégsúlyú világbajnoki címmérkőzést, melyet az olasz hölgy minimális különbséggel, minden pontozónál 96:94 arányban nyert meg.