2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Magyar Kupa: pályán az élvonal, bizonyíthatnak a kiscsapatok
2016. Szeptember 13. 22:08, kedd | Helyi sport

Szerdán 13 mérkőzést rendeznek a Magyar Kupa 6. fordulójából, az összes élvonalbeli együttes pályára lép.

Megszerezte első NB I-es győzelmét a Gyirmót
2016. Szeptember 11. 09:11, vasárnap | Helyi sport

Az OTP Bank Liga nyolcadik fordulójában szombaton hazai pályán 1-0-ra győzött a Gyirmót csapata a Diósgyőr ellen.

OTP Bank Liga: elkészült az őszi szezon pontos menetrendje
2016. Szeptember 01. 14:36, csütörtök | Helyi sport

Az MLSZ Versenybizottsága augusztus 31-i ülésén kitűzte az OTP Bank Liga 8-19. fordulóiban rendezendő bajnoki mérkőzések kezdési időpontjait.

Labdarúgó NB I - Egy pontot szerzett a Gyirmót FC csapata
2016. Augusztus 22. 15:11, hétfő | Helyi sport

A Gyirmót FC gól nélküli döntetlent játszott a Budapest Honvéd csapatával vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójában.

Gyirmóton győzött újra a Fradi
2016. Augusztus 18. 13:35, csütörtök | Helyi sport

A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a sereghajtó Gyirmót vendégeként szerdán a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójában.

OTP Bank Liga 6. forduló: Gyirmót FC Győr - Ferencvárosi TC
2016. Augusztus 17. 13:40, szerda | Helyi sport

Ma este a Gyirmót FC Győr a tavalyi bajnok FTC csapatát fogadja az Alcufer Stadionban. Az előzetes jegyeladási adatok állása szerint a mérkőzés telt ház előtt fog zajlani.

OTP Bank Liga, 5. forduló: ÚJPEST FC - GYIRMÓT FC GYŐR  3-1 (0-1)
2016. Augusztus 13. 21:58, szombat | Helyi sport

OTP Bank Liga, 5. forduló: ÚJPEST FC - GYIRMÓT FC GYŐR 3-1 (0-1)

A Gyirmót FC csapata idegenben egy erős kezdés után a második félidőben végül vereséget szenvedett az Újpest FC csapatától. A részletekről a Gyirmót FC tudósítója így számol be:

4 gólt rúgott a Videoton csapata a GYIRMÓT FC GYŐR - VIDEOTON mérkőzésen
2016. Augusztus 08. 15:08, hétfő | Helyi sport

OTP Bank Liga, 4. forduló: GYIRMÓT FC GYŐR - VIDEOTON FC 0-4 (0-0)

Labdarúgó NB I - Debreceni VSC-TEVA - Gyirmót FC 4-0 (2-0)
2016. Augusztus 01. 09:56, hétfő | Helyi sport

Megszerezte első győzelmét a labdarúgó OTP Bank Liga új idényében a DVSC-TEVA, amely a harmadik forduló vasárnapi játéknapján 4-0-ra nyert az újonc Gyirmót ellen.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
2016. Július 25. 12:03, hétfő | Helyi sport

Az első forduló után százszázalékos négy csapatból három a második körben is az maradt a labdarúgó OTP Bank Ligában.

Ingyen jegyre váltható be a hétvégi GYIRMÓT FC GYŐR - MTK BUDAPEST mérkőzésen az EB jegy!
2016. Július 21. 10:55, csütörtök | Helyi sport

A Gyirmót FC Győr honorálja a magyar szurkolókat! - olvashatjuk a csapat honlapján

Hetedik győzelmét aratta a Győri ETO FC
2014. Június 01. 11:37, vasárnap | Helyi sport

Sorozatban hetedszer nyert a Győri ETO FC a labdarúgó OTP Bank Ligában, amelynek utolsó, 30. fordulójának szombati játéknapján a kisalföldi gárda a már kiesett Mezőkövesdet győzte le könnyedén.