2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. Július 25. 12:03, hétfő | Helyi sport
Forrás: MTI-V

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

Az első forduló után százszázalékos négy csapatból három a második körben is az maradt a labdarúgó OTP Bank Ligában.

A Vasas a Debrecent 3-1-re, míg a Diósgyőr a mezőnyben egyedüliként nulla ponttal álló Újpestet 2-1-re múlta felül hazai pályán. A címvédő Ferencváros pedig a múlt héten szintén győztes Budapest Honvéd vendégeként gyűjtötte be a három pontot 1-0-s sikerével.

1. forduló (július 16-17.):
MTK Budapest-Vasas 0-1, Videoton FC-Diósgyőri VTK 1-2, DVSC-TEVA - Paksi FC 1-1, Újpest FC-Budapest Honvéd 0-2, Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC 2-2, Ferencváros-Swietelsky Haladás 3-1

2024. Április 25. 09:16, csütörtök | Helyi

Egy lépésre a bajnoki döntőtől a Serco Uni-Győr

Győzelemmel kezdte az elődöntőt a Serco-Uni Győr a női kosárlabda bajnokságban. Cziczás László csapatától így már csak egy lépésre a bajnoki döntő.

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Navracsics Tibor: Átlagon felül teljesít a gazdaság térségünkben

Átlagon felül teljesít a nemzeti össztermék előállításában Győr-Moson-Sopron vármegye – erről a területfejlesztési miniszter beszélt Győrben.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.