2024. szeptember 28, szombat - Vencel

Már az egész országban érvényes a tűzgyújtási tilalom
2024. Július 11. 08:00, csütörtök |

Az egész országot sújtó kánikula miatt a hatóságok 2024. július 11-től Magyarország teljes területére tűzgyújtási tilalmat rendeltek el - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szerdán az MTI-vel.

Romániában a lakott településeket megközelítő medvék kilövését javasolja a környezetvédelmi miniszter
2024. Július 11. 07:59, csütörtök |

Romániában a lakott településeket megközelítő medvék elaltatását vagy kilövését javasolja Mircea Fechet környezetvédelmi miniszter.

Visszatérő nóva figyelhető meg az éjszakai égbolton
2024. Július 11. 07:57, csütörtök |

Szabad szemmel is láthatóvá válhat az éjszakai égbolton nóvakitörés miatt a T Coronae Borealis (T CrB) nevű különleges változócsillag.

Babaváró: Módosul a határidő
2024. Július 11. 07:56, csütörtök |

A bankszektor elkezdte a babaváró támogatás módosításával kapcsolatos feladatok végrehajtását.

A Veszprém HC meghívást kapott férfi kézilabda klubvilágbajnokságra
2024. Július 11. 07:55, csütörtök |

A Veszprém HC szabadkártyával részt vehet a férfi kézilabda klubvilágbajnokságon.

Watkins döntőbe lőtte Angliát
2024. Július 11. 07:52, csütörtök |

Az angol labdarúgó-válogatott utolsó pillanatban szerzett góllal hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a holland csapatot a németországi Európa-bajnokság Dortmundban játszott szerdai elődöntőjében.

Stoltenberg: Ukrajna útja a NATO-tagság felé visszafordíthatatlan
2024. Július 11. 07:50, csütörtök |

Jens Stoltenberg főtitkár szerdán Washingtonban a tagországok állam- és kormányfőit tömörítő Észak-atlanti Tanács ülése után a szervezet 75. évfordulós csúcstalálkozóján Washingtonban jelentette ki a címben szereplő mondatot.

Szén-monoxid riasztás nyáron? Sajnos igen
2024. Július 11. 07:12, csütörtök |

Nem kell fűtési szezon a bajhoz, a júniusi hőségriasztás négy napjában 24-szer riasztották a tűzoltókat szén-monoxid miatt.

K&H: megindultak a magyar turisták, egyre népszerűbb a mobilos megoldás
2024. Július 10. 14:19, szerda |

már 11 százalékkal nőtt az utasbiztosítások száma az idén

Sikerrel indította az EB szezont a Korda Racing
2024. Július 10. 13:03, szerda |

Pazarul helyt álltak a Korda Racing versenyzői a Rallycross Európa Bajnokság első futamán Höljesben, Kovács Sámuel EB újoncként dobogóra állhatott Svédországban, Benyó Máté pedig az RX1 összetett 7. helyén végzett.

Az olimpiákról írta szakdolgozatát az olimpiai bajnok párbajtőröző
2024. Július 10. 09:08, szerda |

Szász Emese, Rio olimpiai bajnoka sikerrel védte meg szakdolgozatát a győri Széchenyi István Egyetem sportdiplomácia szakirányú továbbképzésén.