2024. július 28, vasárnap - Szabolcs

Hírek | Helyi

Nem tankolni, rabolni ment a benzinkútra
2017. Május 30. 11:20, kedd |

A győri rendőrök elfogtak egy 28 éves gyarmati férfit, aki - feltehetően gáz-riasztó fegyverrel - akarta kirabolni az egyik Győr környéki település töltőállomását.

Kétkerekűek tulajdonosainak jelentkezését várják a rendőrök
2017. Május 30. 07:58, kedd |

A győri rendőrök a lakosság segítségét kérik

Gyermeknap a tűzoltóságon
2017. Május 30. 07:57, kedd |

Gyermeknapon a rengeteg színes és érdekes programot kiegészítve a katasztrófavédelem már negyedik alkalommal csatlakozott, hiszen kitárta a tűzoltó laktanyák kapuit, még emlékezetesebbé téve a gyermekek vasárnapját.

Győr-Moson-Sopron megyében az elmúlt héten negyvenhárom eseményhez vonultak a tűzoltók
2017. Május 29. 13:25, hétfő |

A tűzesetek és műszaki mentések során hárman sérültek meg, egy ember pedig életét vesztette.

Negyedik helyezést szereztek a győriek a Shell-Eco marathon Europe versenyen Londonban
2017. Május 29. 12:56, hétfő |

Negyedik helyezést szereztek kategóriájukban a győriek a május 25. és 28. között Londonban megrendezett Shell-Eco marathon Europe versenyen,

Görbicz: kerek volt ez az idény, pályafutásom egyik legjobbja
2017. Május 29. 10:01, hétfő |

Kereknek és teljesnek tartja a maga mögött hagyott idényt Görbicz Anita, aki Bajnokok Ligáját és magyar bajnokságot nyert a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatával.

Országos körúton az EYOF-láng
2017. Május 29. 08:52, hétfő |

Útjára indult az EYOF-fáklya, amely körbejárja az országot, hogy hirdesse és népszerűsítse a július 23-án kezdődő Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált.

Hivatalos totónyeremények
2017. Május 29. 08:17, hétfő |

Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 21. fogadási heti, második fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők:

Hétfőn továbbra is frontmentesen alakul az idő
2017. Május 29. 08:14, hétfő |

Ám a folyamatos melegedés miatt egyre többen panaszkodhatnak migrénre, mások napok óta szokatlan fáradékonysággal, bágyadtsággal küzdhetnek.

Női kézilabda NB I - Hétgólos győzelemmel nyertek a győriek
2017. Május 28. 08:06, vasárnap |

A bajnok és BL-győztes Győr hét góllal nyert Vácon az utolsó bajnoki mérkőzésén a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Akció a baleset-megelőzés jegyében
2017. Május 27. 08:37, szombat |

A rendőrök prevenciós céllal járták be a korábbi közlekedési balesetek helyszíneit Győrben és Mosonmagyaróváron.