2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

Exkluzív: Frauenberger Panni Európa-bajnok lett
2018. Május 09. 07:38, szerda |

Vasárnap fejeződött be a Testépítő és Fitness Európa-bajnokság, a spanyolországi Santa Susanna-ban.

Jó csapattal nincs lehetetlen!
2018. Május 09. 07:15, szerda |

A Gender Racing Team történetének egyik legelképesztőbb és legizgalmasabb, legsikeresebb versenyhétvégéjét élte meg a Hungaroringen a hétvégi szezonnyitó Laptiming Kupán.

Életében először jutott Magyar Kupa döntőbe a Puskás Akadémia
2018. Május 09. 06:35, szerda |

A labdarúgó Magyar Kupa első elődöntőjének visszavágóján a Debrecen hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát, azonban 4-2-es összesítéssel a felcsúti együttes jutott be a fináléba - története során először.

Győzelem a Miskolc Ralin!
2018. Május 09. 05:00, szerda |

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után. Kertész Krisztián - Velezdi Eszter Opel Astra OPC - FA-ZE Tyre Repair Kft. HELL 24. Miskolc Rallye - 2018.04.27-29.

Fogasy, Berendi és egy lepke győzött
2018. Május 08. 19:17, kedd |

Megnyerte a Mitropa Kupa értékelését Fogasy Gergely és Berendi Dávid a horvátországi Opatija Ralin, ahol különleges utasa volt a Peugeot 208 T16-nak. Egy lepke a sebességi fokozat kijelzőjén teljesített egy gyorsaságit.

Abszolút győzelem a Miskolc Ralin!
2018. Május 08. 18:10, kedd |

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.

Hosszú Katinka júniusban visszatér, s az Eb-n is ott lesz
2018. Május 07. 18:22, hétfő |

Hosszú Katinka júniusban tér vissza a versenyzéshez, és várhatóan a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon is indul majd.

Magyar győzelem esők Spanyolországban
2018. Május 07. 11:25, hétfő |

További fantasztikus győzelmekkel térhetnek haza a vasárnap véget ért Testépítő és Fitness Európa-bajnokságról azok a versenyzők, akik hazánkat képviselték a spanyolországi Santa Susanna-ban.

Jótékonysági Sárkányhajó Roadshow és Sulisárkány verseny Győrben
2018. Május 07. 09:25, hétfő |

Május 6-án vasárnap rendezték meg a Folyók városában, Győrben a Sárkányhajó Roadshow-t, az Aranyparton.

Fogasy rövid, de nehéz versenyre készül az Opatija Ralin
2018. Május 04. 08:33, péntek |

A bajnokság egyik legszebb helyszínével, az Opatija Ralival folytatódik a Mitropa Kupa május 4-5-e között.

Rally: Az ötödik hely nem rossz!
2018. Május 04. 05:00, péntek |

Juhász Csaba - Juhász Zsolt Mitsubishi EVO X. - Juhász Média Kft. HELL 24. Miskolc Rallye - 2018.04.27-29.

Rallycross: Kisvadkutya a Kakucsringen támad!
2018. Május 03. 19:43, csütörtök |

Villáminterjú Ifj. Nedecki László rallycross versenyzővel a hétvégi EUROASZFALT Rallycross OB II. KakucsRingi bajnoki futam előtt.