2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Első címvédőként újra a Real Madrid a Bajnokok Ligája győztese
2017. Június 03. 22:51, szombat |

A Real Madrid megvédte címét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a spanyol csapat a sorozat 2016/17-es szezonjának szombati döntőjében Cardiffban 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét.

Puskás-Suzuki Kupa - A Puskás Akadémia legyőzte a Bayern Münchent
2017. Június 03. 05:00, szombat |

A Bayern München legyőzésével kezdte meg szereplését a 10. Puskás-Suzuki Kupán a házigazda Puskás Akadémia U17-es labdarúgócsapata.

Autocross: Pokol és menny!
2017. Június 02. 18:17, péntek |

Kis Ádám - Levianus Motorsport Autocross Európa-Bajnokság Seelow - 2017.05.-27-28. Mitsubishi Colt EVO

Eke Ákos és a Dragracing!
2017. Június 02. 18:15, péntek |

Beszélgetés Eke Ákos motoros Dragversenyzővel a június 3-4-én Kiskunlacházán megrendezésre kerülő Dragracing Gyorsulás OB + Smoke & Charm Diesel Találkozó előtt.

Sorozatban harmadszor nyert kupát a Ferencváros
2017. Június 01. 07:11, csütörtök |

A Ferencváros sorozatban harmadszor, összességében 23. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát: a zöld-fehérek a szerdai döntőben 1-1-es rendes játékidő,

Rally: Feledhető verseny!
2017. Május 31. 13:05, szerda |

Nem úgy sikerült a 32. Fuchs Velenje Rallye a Ritmus Ase párosának, mint szerették volna, egészségügyi probléma miatt nagy kihívás volt a célba érés is.

Megvan ki töltötte a legtöbb időt az elmúlt évben a futballpályán
2017. Május 30. 15:57, kedd |

Antoine Griezmann, az Atlético Madrid futballistája töltötte a legtöbb időt a pályán az elmúlt európai klubszezonban.

Tour de France - Brüsszelből indul a mezőny 2019-ben
2017. Május 30. 14:22, kedd |

Brüsszelben kezdi meg háromhetes versenyét 2019-ben a Tour de France mezőnye - közölte kedden a La Libre Belgique francia nyelvű belga napilap.

MAY DAY – Mission completed
2017. Május 30. 10:47, kedd |

SMART APC MAY DAY Közép-Európai és Magyar Profi Drift Bajnokság II. – CEZ 2017.05.13-14. – Máriapócs, RabócsiRing

Storck a vb-selejtezőre készül, de kísérletezni is fog
2017. Május 30. 05:00, kedd |

\"Kétszeresen\" is felhasználja az oroszok elleni, egy hét múlva sorra kerülő felkészülési mérkőzést Bernd Storck, szövetségi kapitány: készül a közelgő vb-selejtezőre, de kísérletezni is fog.

Asztalitenisz-vb - Magyar győzelmek a selejtezőben
2017. Május 29. 19:06, hétfő |

Mind a négy magyar férfi játékos győzelemmel mutatkozott be az egyes selejtezőjében a Düsseldorfban hétfőn megkezdődött asztalitenisz-világbajnokságon.