2024. július 21, vasárnap - Dániel

Hírek | Sport

Füge Krisztián és a HE-DO kupa.
2016. Október 14. 13:47, péntek |

Füge Krisztián - Suzuki Swift Sport CarColor Motorsport HE-DO - Hankook Kupa 2016.10.15-16. - Hungaroring

Fehér Géza és a lacházi motocross csapatverseny
2016. Október 14. 13:46, péntek |

A hétvégén újra felbőgnek a motorok a lacházi motocross pályán. Ugyanis itt zajlik le a MAMS Magyarország Nyílt Nemzeti Motocross Csapatverseny és Hosch-Kleber Kupafutam.

Red Bull Air Race: Német bajnokot avatnak a hétvégén Las Vegasban
2016. Október 14. 08:22, péntek |

Utolsó állomásához érkezik a Red Bull Air Race: a hétvégén Las Vegasban avatják az idei szezon bajnokát.

Dargov Dubiny és Nyirád után szabadon
2016. Október 13. 11:35, csütörtök |

Kis Ádám autocross versenyző a közelmúltban a szlovákiai Dargov Dubiny-ben autocross versenyen vett részt, melyről Hajósi Miklós kérdezte.

Eszeveszett száguldás a Mecsekben!
2016. Október 13. 11:34, csütörtök |

Az abszolút hatodik helyen végzett a Spitzmüller Csaba - Béres László kettős az 50. Mecsek Rallye-n.

Első, de nem utolsó külföldi futam
2016. Október 11. 10:19, kedd |

SOLID Racing Team – Rally Croatia - Porec 2016.09.29 – 10.01. Kondella Péter – Szilassy Arnold, Mitsubishi Lancer Evo. IX

Lett-magyar - Megvan az első rigai győzelem
2016. Október 11. 07:33, kedd |

A magyar labdarúgó-válogatott hétfőn 2-0-ra győzött Lettország vendégeként a 2018-as oroszországi világbajnokság selejtezősorozatában, melynek harmadik fordulójában először gyűjtötte be a három pontot.

Lett-magyar - Storck: nem szabad a múlton rágódni
2016. Október 10. 07:56, hétfő |

Bernd Storck szövetségi kapitány szerint együttesének már nem szabad a svájciaktól elszenvedett vereségre gondolnia, kizárólag a lettek elleni hétfői világbajnoki selejtezőre kell koncentrálnia.

Japán Nagydíj - Rosberg nyert, világbajnok a Mercedes
2016. Október 09. 08:50, vasárnap |

Nico Rosberg, a Mercedes német versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, amelyen csapata biztosította világbajnoki címvédését a konstruktőrök között.

Magyar-svájci - Szalai: nem örülök felhőtlenül a góljaimnak
2016. Október 08. 11:45, szombat |

Nem tud felhőtlenül örülni két góljának Szalai Ádám, aki duplázott péntek este a magyar labdarúgó-válogatott Svájc ellen 3-2-re elvesztett hazai világbajnoki selejtezőmérkőzésén.

Magyar svájci - Storck: gólokat szeretnénk rúgni
2016. Október 07. 07:32, péntek |

Bernd Storck szövetségi kapitány nagyon várja a magyar labdarúgó-válogatott pénteki világbajnoki selejtezőmérkőzését, mert a sikeres Európa-bajnokság után először lép pályára saját közönsége előtt,

Adorján és Ifjabb Adorján a KZ Invest Kupán
2016. Október 07. 07:11, péntek |

Adorján Zoltán salakmotor versenyzővel beszélgetek az október 9-i salakpályás körverseny előtt.