2016. Szeptember 15. 07:24, csütörtök |

A riói nyári paralimpia magyar érmesei:

Paralimpia 2016 - Krajnyák Zsuzsanna bronzérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök |

Krajnyák Zsuzsanna bronzérmet nyert a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai napján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes tőrben

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai versenynapján.

Célunk, hogy rettentő jól érezzük magunkat!
2016. Szeptember 15. 07:17, csütörtök |

Rég láttuk már csapatni a Kovács - Tekeres rally párost, most a Salgó 2016 a Grepton Kupáért Rally-n ismét láthatjuk őket.

Juhász Csaba: Szinte mindenhol meghúztuk a kéziféket
2016. Szeptember 14. 16:37, szerda |

Borsodnádasd Rally 2016.09.03-04. Juhász Csaba - Szántó Szabolcs Honda Civic Type R Interjú Juhász Csaba rally versenyzővel az Integra Borsodnádasd Rally után.

\
2016. Szeptember 14. 11:51, szerda |

\"Vadkutya\": A pelyheske jól diktált!

Interjú Nedecki László autóversenyzővel, az Integra Borsodnádasd Rally után.Nedecki László - Bíró Péter - Lada VFTS - HBRK ASE - Borsodnádasd Rally 2016.09.03-04.

Rally: Csak néhány milliméter hiányzott…
2016. Szeptember 14. 11:34, szerda |

A 42. Kassa Rally-n nem tudta megismételni a Székesfehérvári bravúrt a Spitzmüller Csaba - Béres László kettős, mert egy dupla defekt már a verseny első napján a pálya szélére parancsolta a Mitsubishis párost.

Paralimpia 2016 - Négy ezüst- és négy magyar bronzérem a félidőben
2016. Szeptember 14. 09:51, szerda |

Nyolc éremnél - négy-négy ezüstnél, illetve bronznál - tart a magyar csapat a riói paralimpia félidejében.

Büntetést kapott a Debrecen, az Újpest és a Honvéd
2016. Szeptember 14. 07:38, szerda |

A Debrecennek, az Újpestnek és a Budapest Honvédnak is pénzbüntetést kell fizetnie a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi döntése szerint.

Paralimpia 2016 - Bronzérmes az asztaliteniszező Pálos Péter
2016. Szeptember 13. 07:28, kedd |

Az asztaliteniszező Pálos Péter (S11) bronzérmet szerzett a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes kardban
2016. Szeptember 13. 07:26, kedd |

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd |

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.