2024. július 22, hétfő - Magdolna

Hírek | Sport

Kis Ádám: Szeghalmon támadunk!
2016. Május 20. 11:54, péntek |

Autocross Országos bajnoki Futam 2016.05.15. - Szeghalom Kis Ádám - Mitsubishi Colt EVO Levianus Motorsport

Bütösi Zsolt: Murvára fel!
2016. Május 20. 10:41, péntek |

Zsolti a sikeres Miskolc Rally után, az Iseum murva rallyn vesz részt navigátorával Radványi Józseffel.

Juhász Csaba: A biztos célba érést tartjuk szem előtt!
2016. Május 20. 09:25, péntek |

Juhász Csaba és csapata a hétvégén a 31. Velenje Rally-n vesz részt, ahol ismét eső várható. Az esős versenyeken szerzett és jó hely ismeretei révén szeretnének \"gyorsan\" célba érni!

Rallycross Parádé – minden, mi szem-szájnak ingere…
2016. Május 19. 10:05, csütörtök |

A május 15-16-i versennyel méltó módon ünnepelték meg a versenyzők a Rabócsiring 20. születésnapját, hiszen a Pünkösdi Rallycross Parádé hihetetlen küzdelmeket hozott minden kategóriában.

Kohári Zoltán: Bíztató, amit a Predátor produkált
2016. Május 19. 09:15, csütörtök |

Rögtön dobogóra álhatott új autójával megvívott első közös versenyén a Tomracing Motorsport pilótája a Drag Országos Bajnokság második, kiskunlacházi fordulójában

Európa Liga - Sorozatban harmadszor a Sevilláé a trófea
2016. Május 19. 07:48, csütörtök |

A legutóbbi két kiírás győztese, a Sevilla nyerte a labdarúgó Európa Ligát, mivel a bázeli döntőben 3-1-re verte a Liverpoolt.

Bütösi Zsolt: Hatalmas élmény itthon versenyezni
2016. Május 17. 09:59, kedd |

A Bütösi- Radványi rally páros ezüstöt érő kupákkal lett gazdagabb a 22. Hell Miskolc Rally-n.

Spanyol Nagydíj - Verstappen történelmet írt, Rosberg és Hamilton kiesett
2016. Május 15. 16:12, vasárnap |

Max Verstappen, a Red Bull 18 éves holland pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat, amelynek első körében Nico Rosberg összeütközött csapattársával, a címvédő Lewis Hamiltonnal.

EURO-2016 - Storck elégedett a magyar csapat teljesítményével
2016. Május 14. 08:53, szombat |

Bernd Storck szövetségi kapitány elégedett az Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott teljesítményével, miután pénteken 4-0-ra legyőzték az U21-es csapatot az ausztriai edzőtáborban.

A rövid etapidők versenye
2016. Május 14. 06:00, szombat |

SOLID Racing Team – 22. Miskolc Rallye 2016. 04. 29-30. Gyenes András - Schmidt Ádám, Lada 2101

A kategória élén
2016. Május 13. 16:17, péntek |

SOLID Racing Team – 22. Miskolc Rallye 2016. 04. 29-30. Merencsics Árpád - Szemmelroth Anetta, Suzuki Swift Gti MK1