2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

Kovács Bálint: „Indulhat a hadjárat az IDM-ben”
2023. Május 11. 16:26, csütörtök |

A H-Moto Team pilótája nem akármilyen körülmények között folytatja idei szezonját,

Kakucson is szárnyalt a Korda Racing – Megszerezte első futamgyőzelmét Korda Zsófia
2023. Május 11. 07:41, csütörtök |

A hétvégén folytatódott a 2023-as Magyar Rallycross Országos Bajnokság, és a Korda Racing – ha egyáltalán lehet ilyet mondani – még a máriapócsi remek szezonkezdetet is képes volt überelni Kakucson.

Eb-selejtező - Zárt kapuk mögött fogadják a szerbek a magyarokat
2023. Május 10. 13:29, szerda |

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) megbüntette a szerbeket, akik így az 50 ezer eurós pénzbírság mellett zárt kapuk mögött fogadják majd a magyar válogatottat az Európa-bajnoki selejtezősorozat szeptemberi fordulójában.

Értékes bajnoki pontok két országban is
2023. Május 09. 12:00, kedd |

A Hungaroringen és Rechbergben kezdődött a nemzetközi versenyszezon a Gender Racing Team számára LapTiming Kupán és az FIA Hegyi Európa bajnokság osztrák futamán az elmúlt hétvégén.

Euro RX Held Zoltán szemével
2023. Május 09. 10:37, kedd |

Held Zoltán, az elmúlt hétvégét a Nyirádi vörös katlanban töltötte a csapatával, és a versenyautójával, amit rallycrossra épített.

Miami Nagydíj - Verstappen a kilencedik helyről rajtolva is nyert
2023. Május 08. 06:45, hétfő |

A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a kilencedik helyről rajtolva nyerte meg a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel növelte az előnyét az összetett pontverseny élén.

Metzi győzelmével négyes döntőben a Ferencváros
2023. Május 08. 06:00, hétfő |

A Ferencváros 33-26-ra győzött a francia Metz HB otthonában, így 59-58-as összesítéssel továbbjutott a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, és első alkalommal szerepelhet a budapesti négyes döntőben.

Bajnok a Ferencváros a Kecskemét kispesti vereségével
2023. Május 06. 07:00, szombat |

A Ferencváros megnyerte sorozatban az ötödik, összességében pedig a 34. bajnoki címét, mivel legfőbb üldözője, a második Kecskemét 1-0-ra kikapott a bennmaradásért küzdő Budapest Honvéd vendégeként .

Amíg mentünk jól éreztük magunkat!
2023. Május 04. 15:30, csütörtök |

Rally Vipavska dolina verseny vett részt az elmúlt hétvégén a Juhász - Bencs ralipáros.

Magyar Kupa: A Zalaegerszeg írt történelmet az első diadalával
2023. Május 04. 07:32, csütörtök |

A Zalaegerszeg hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a másodosztályú Budafokot a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai döntőjében a Puskás Arénában.

Benyó Máté egy pazar ötödik hellyel tette le a névjegyét az Eb-mezőnyben
2023. Május 03. 22:25, szerda |

A hétvégén Nyirádon rajtolt el a 2023-es Rallycross Európa-bajnokság, és ez a viadal feledhetetlen élményekkel és eredményekkel gazdagította a nemzetközi mezőnyben most bemutatkozó Korda Racing csapatát.

Kupadöntő: Mindkét vezetőedző szeretne történelmet írni csapatával a döntőben
2023. Május 03. 07:44, szerda |

A ZTE FC és a másodosztályú Budafoki MTE vezetőedzője egyformán abban reménykedik, hogy saját csapata történelmet ír első győzelmével a MOL Magyar Kupa szerdai fináléjában.