2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

Pásztor Tamás: Casentino rally navigátor szemmel
2022. Július 28. 07:03, csütörtök |

Villáminterjú Pásztor Tamás navigátorral, aki élete első nemzetközi rali versenyét sikeresen teljesítette.

Parádés rajt után ezüstérem
2022. Július 27. 16:20, szerda |

A legrövidebben talán így lehetne összefoglalni a Gender Racing Team horvátországi versenyhétvégéjét az Automotodrom Grobnik-on-

Az 5. ezüst!
2022. Július 27. 11:29, szerda |

Úgy látszik idénre ezt dobta a sors a Vince Ferenc-Németh Gergely párosnak, akik bármilyen felületen, bármilyen indulók között, bárhogy is sikerüljön az első gyors, minden versenyt a második helyen fejeztek be.

Ötből öt – Vincze Ferenc „természetesen” második lett a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-n
2022. Július 27. 07:49, szerda |

Ebben az évben először és utoljára murvás talajon csapott össze egymással a 2022-es Magyar Rallye Bajnokság mezőnye a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-n.

Futamgyőzelemmel mutatkozott be új Ducatijával Kovács Bálint
2022. Július 25. 11:09, hétfő |

A H-Moto Team 20 éves versenyzője a Takarékbank Magyarország Nyílt Nemzeti Gyorsasági Bajnokság és Kupa III. fordulójában, a Slovakiaringen, Open 1000-es kategóriában szerezte meg az első helyet.

A Zalaegerszeg legyőzte az olasz bajnok AC Milant
2022. Július 24. 15:08, vasárnap |

A Zalaegerszeg labdarúgócsapata házigazdaként 3-2-re legyőzte az olasz bajnoki címvédő AC Milant a szombati felkészülési mérkőzésen.

Korda Racing: az idei Ezüstfiú aranyra váltana, Vincze Feri győzni szeretne a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-n
2022. Július 23. 13:09, szombat |

Ezen a hétvégén – ebben az évben először és utoljára – murvás talajon csapnak össze egymással a 2022-es Magyar Rallye Bajnokság legjobbjai, mégpedig a Székesfehérvár-Veszprém Rallye keretein belül.

Korda Racing: a dobogó minden fokára felállhattak a Vörös katlanban
2022. Július 21. 10:34, csütörtök |

Visszatért a siker útjára a Korda Racing a Nyirádon rendezett bajnoki hétvégén.

Tengerparti nyaralás helyett
2022. Július 20. 12:01, szerda |

Horvátországról általában a tengerparti nyaralás jut eszébe mindenkinek ebben az időszakban.

A Vörös katlanban javítana a fuglaui balszerencsét követően a Korda Racing
2022. Július 16. 09:09, szombat |

Noha a legutóbbi, az ausztriai Fuglauban rendezett bajnoki hétvége finoman sem sikerült jól a Korda Racing számára, máris itt a javítási lehetőség,

Szeretnénk a dobogón végezni a Mitropa Kupában!
2022. Július 14. 11:35, csütörtök |

Juhász Csabi számára egy új autóval, új navogátorral vág neki a 42° Rally Internazionale Casentino-nak a hétvégén.

Örültünk a kétnapos versenynek!
2022. Július 14. 09:32, csütörtök |

Több gyorsasági győzelem után kategória harmadik helyen ért célba a Kronome - Pásztor ralipáros.