2024. július 16, kedd - Valter

Hírek | Sport

Ír-magyar - Nehéz, fizikális meccsre számít Rossi és Styles is
2024. Június 04. 06:00, kedd |

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint kifejezetten nehéz, fizikális mérkőzés vár kedden a magyar labdarúgó-válogatottra Írország vendégeként.

Háromszoros BL-győztes edző a Veszprém kézilabdacsapatánál
2024. Június 03. 22:26, hétfő |

A háromszoros Bajnokok Ligája-győztes spanyol Xavier Pascual Fuertes lesz a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.

A Száguldó család, avagy Ádám és Mátyás a gokartsportban
2024. Június 03. 18:18, hétfő |

Beszámolók az idei külföldi és magyar versenyekről.

Új tehetség a Formula 4-ben
2024. Június 03. 18:16, hétfő |

Gáspár Benett a gokartosok között már letette a névjegyét.

Női kézilabda BL - Hatodszor aranyérmes a Győr
2024. Június 03. 06:00, hétfő |

A Győri Audi ETO KC hatodik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel 30-24-re legyőzte a német Bietigheimet a budapesti négyes döntő vasárnapi fináléjában.

Bajnokok Ligája - Tizenötödször nyert a Real Madrid
2024. Június 02. 07:37, vasárnap |

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását, amelynek szombati döntőjében 2-0-ra legyőzte a Borussia Dortmundot a londoni Wembley Stadionban.

Jó érzéssel jövünk mindig a Miskolc környéki pályákra
2024. Június 01. 20:03, szombat |

Nagy Matyi az elmúlt hétvégén Öccsével Tomival, a jobb1-ben a II. Diósgyőr Ralin vett részt.

Harmadik éles bevetés, második kategória győzelem Diósgyőrben
2024. Május 31. 12:11, péntek |

Beszélgetés a nem kicsit boldog Görög Péter pilótával a verseny után.

Intenzív munkával kezdődött a felkészülés
2024. Május 30. 12:33, csütörtök |

Intenzív edzésekkel kezdte a felkészülést a magyar labdarúgó-válogatott a németországi Európa-bajnokságra - erről számolt be többek között Lang Ádám és Nagy Zsolt a Telkiben rendezett csütörtöki sajtótájékoztatón.

Szegeden védte meg bajnoki címét a Veszprém
2024. Május 30. 06:00, csütörtök |

A Telekom Veszprém megvédte címét a férfi kézilabda NB I-ben, mivel 34-30-ra nyert a Szeged otthonában szerdán, a döntő második mérkőzésén.

Hosszú Katinka 200 vegyesen három másodpercre van az olimpiai szinttől
2024. Május 28. 07:50, kedd |

Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen versenyzett a londoni nemzetközi úszóversenyen, de a háromszoros olimpiai bajnok ezen a távon is messze van a párizsi olimpiai szinttől.