A Bresciánál szerződést bontottak Mario Balotellivel, aki 2019 nyara óta volt az olasz élvonalbeli futballcsapat játékosa.

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) összességében elégedett a klubok munkájával, és a szurkolók meghatározó többségének fegyelmezettségével is a koronavírus-járvány miatt bevezetett szigorú intézkedések kapcsán.

Dragra fel, irány KiskunDragháza! Június 6-án újra felbőgnek az autók és motorok hangjai a kiskunlacházi repülőtér beton csíkján.

Szabó Krisztián: Edzünk északon, versenyzünk délen - VIDEÓ
2020. Május 31. 11:08, vasárnap |

Lazultak a korlátozások, ennek örömére Csomós Mixi és Nagy Attila pedig előkapta a Skoda Fabia R5-ösét.

Kiderült, hogy ki volt a legjobban kereső sportoló az elmúlt egy évben
2020. Május 30. 13:00, szombat |

A 20-szoros Grand Slam-győztes teniszcsillag Roger Federer volt a legjobban kereső sportoló az elmúlt egy évben, derült ki a Forbes magazin felmérésből.

Ittasan, jogosítvány nélkül gázolt halálra egy kerékpárost, letartóztatták
2020. Május 27. 06:14, szerda |

Elrendelte egy hónapra a letartóztatását a Nyíregyházi Járásbíróság egy 19 éves férfinak, aki vasárnap hajnalban ittasan és jogosítvány nélkül vezetett, kivilágítatlan autójával elgázolt egy kerékpárost Nyíregyházán,

Már 15 443 kilométert teljesítettek a virtuális futóverseny résztvevői
2020. Május 23. 08:58, szombat |

Egy magyar kezdeményezés teszi lehetővé, hogy Európa futói összekapcsolódjanak, és egymást motiválva folytassák a futást abban az időszakban, amikor a világjárvány miatt világszerte elmaradnak a versenyek.

Végre újra a valódi versenypályán!
2020. Május 18. 18:12, hétfő |

Év elején nem gondoltuk volna, hogy ilyen sok várakozás után a Gender Racing új F4-es versenyautója lesz az első, ami idén először felgurulhat körözni a Hungaroring aszfaltjára a fránya COVID okozta kényszerszünet után.

Virtuális pályákon kezdi a 2020-as szezont a Gender Racing
2020. Május 08. 19:16, péntek |

A hétvégén debütáló, újabb online versenysorozatban mérik össze erejüket a vírushelyzet miatt a GRT virtuális versenypályákra visszaszorult versenyzői is.

Turbosinger és lacházi Dragracing!
2020. Május 06. 15:22, szerda |

Június 6-án Dragracing Autós Országos Bajnokság lesz a Kiskunlacházi reptéren. (Kiskundragházán)

Május 23-án folytatódik a magyar labdarúgóidény
2020. Május 05. 06:51, kedd |

A tervek szerint május 23-án a Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseivel folytatódik a hazai labdarúgóidény, az OTP Bank Liga pedig május 30-án a 26. fordulóval kezdődhet újra.

Novák Balázs: Új év, új gép
2020. Május 01. 15:09, péntek |

Novák Balázsnak elkészült az új versenyautója. A kijárási korlátozás előtt még egy picit volt lehetősége tesztelni, de már Ő is nagyon várja a versenyeket!