2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Sport

A Hungaroringen rajtol a WTCR szezon
2020. Február 06. 07:10, csütörtök |

Saját közönsége előtt vághat neki a címvédésnek Michelisz Norbert, a túraautó-világkupa (WTCR) tavalyi győztese, miután a sorozat szervezői bejelentették, hogy az idén április végén a Hungaroringen rajtol.

Dzsudzsák Balázst sokkolta arab klubja
2020. Február 05. 17:03, szerda |

Dzsudzsák Balázst, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányát váratlanul érte, ezért sokkolta, hogy távoznia kell arab klubcsapatától, az al-Ittihad Kalbától.

Dzsudzsák távozhat az Egyesült Arab Emírségekből is
2020. Február 04. 08:22, kedd |

A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányának, Dzsudzsák Balázsnak mondott köszönetet a Instagramon klubja, az al-Ittihad Kalba, könnyen elképzelhető tehát, hogy a középpályás távozik az Egyesült Arab Emírségekből.

Átvette Az év európai női sportolója díjat Hosszú Katinka
2020. Február 04. 07:22, kedd |

Hosszú Katinka a Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) 83., budapesti kongresszusának keretében megtartott hétfő esti díjátadó ünnepségen átvette Az év európai női sportolója elismerést.

Magyarország nyerte az első qatch-világbajnokságot
2020. Február 02. 18:06, vasárnap |

A magyar válogatott nyerte az első alkalommal megrendezett qatch-világbajnokságot.

Irány a Mitropa Rally kupa!
2020. Február 02. 05:00, vasárnap |

2020-ban is számolni kell a Magyar ralisportban Gutai Marcellal.

Babosék újra bajnokok az Australian Openen
2020. Január 31. 08:37, péntek |

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a pénteki döntőben 6:2, 6:1-re legyőzte a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duót.

Európa egyik legnagyobb akadályfutó-versenyét rendezik Veszprémben
2020. Január 30. 05:00, csütörtök |

Április első hétvégéjén Veszprémben rendezik a Spartan akadályfutó-versenysorozat idei első állomását.

Drága kerékpártúrákat szervez az egykori Tour de France versenyző
2020. Január 29. 08:20, szerda |

Aranyáron szervez kerékpártúrákat a spanyolországi Mallorcán Lance Armstrong, a doppingbotránya után Tour de France-on szerzett bajnoki címeitől megfosztott amerikai országúti kerékpárversenyző.

Kiderült, hol folytatja Dzsudzsák Balázs
2020. Január 29. 06:21, szerda |

Vörösbaranyi József, Dzsudzsák Balázs menedzsere az M4 Sport Átigazolás című műsorában elmondta, a játékos lejáró szerződésének egyéves meghosszabbításáról tárgyalnak az Egyesült Arab Emirátusok élvonalában 11. helyen álló al

Megváltoztatnák az NBA logóját
2020. Január 28. 09:18, kedd |

Kedd reggel már másfél millió aláírásnál járt az az online felület, ahol azért gyűjtenek aláírásokat, hogy Kobe Bryant emlékére a legendás játékos lehessen látható a liga jelképében.

21 év után, magyar kapussal újra Eb-győztes a magyar férfi vízilabda-válogatott
2020. Január 27. 08:27, hétfő |

A magyar férfi vízilabda-válogatott büntetők után 14-13-ra legyőzte a döntőben Spanyolországot a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfitornáján, így Märcz Tamás együttese 21 év után lett újra aranyérmes a kontinens