Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2015. Március 09. 09:50, hétfő | Helyi
Forrás: Police.hu

Elaludt vezetés közben a 23 éves lány - Fotók

Elaludt vezetés közben a 23 éves lány - Fotók

Személyi sérüléses közlekedési baleset történt 2015. március 8-án 7 óra 49 perckor a 8136-os számú úton. A rendelkezésre álló adatok alapján egy 23 éves banai lakos közlekedett Alfa Romeo típusú személygépkocsijával Győr felől Bőny irányába.

Haladásakor 38-as kilométerszelvényben, egyenes útszakaszon figyelmetlenségéből kifolyólag az úttestről letért, majd ezt követően a gépjárműve felett elveszítette az uralmát. A gépkocsi az úttestről lesodródott, majd az út menti árokba vágódott és ezt követően a bal oldalára borulva az úttestre merőlegesen került nyugalmi helyzetbe.

A baleset okozója nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A fiatal lány a balesethelyszínelőnek elmondta, hogy munkából tartott hazafelé és útközben egy pillanatra elaludt.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság ezúton is felhívja a reggeli órákban közlekedők figyelmét a kialvatlanság veszélyeire. A fáradt vezetők sokszor hajlamosak túlbecsülni saját képességeiket. Úgy gondolják még mindig járművezetésre alkalmas állapotban vannak és biztonsággal haza tudják vezetni a kocsijukat. Ez pedig végzetes következményekkel járhat. A fáradságnak egyértelmű előjelei vannak, melyeket a járművezetőnek nem szabad figyelmen kívül hagynia. Ha a sofőr ugyanis elalszik, azzal nemcsak saját, de a mellette ülők, valamint a forgalom többi résztvevőjének testi épségét is veszélyezteti.

Címkék: alaludt, Bőny, baleset, győr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi

Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény

A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.

2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi

Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre

A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:

2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi

Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben

Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.

2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi

Téli károk után tavaszi helyreállítás

Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.