Hírek
2025. Október 13. 07:05, hétfő | Helyi
Éremesővel és bajnoki gulyással zárta a Győri Vízisport Egyesület a versenyszezont
„Hatalmas hajrával és egy fantasztikus közösségi nappal tettünk pontot a 2025-ös versenyévad végére.
Az októberi Regionális Évadzárón 12 egyesület közel 300 versenyzője csapott össze, de a hazai pálya előnyét kíméletlenül kihasználtuk” – olvasható a Győri Vízisport Egyesület közleményében.
Délelőtt a 2000 méteres távokon nem kegyelmeztek:
18 ARANY
17 EZÜST
11 BRONZ
a mérleg. Részletes eredményekért ide érdemes kattintani.
A beszámoló így folytatódik:
„A már védjegyünkké vált Hendikep Bajnokságon mindenki-mindenki ellen küzdött 4 km-en. A staggered start lényege, hogy a legfiatalabbak indulnak elöl, és aki elsőként átszeli a célvonalat, az a bajnok. És hogy ki volt a leggyorsabb? Természetesen egy győri egység! Hatalmas gratuláció a Kun Réka – Gaál Olivér alkotta U13-as vegyespárosunknak, akik mindenkit maguk mögé utasítottak! Ők a jövő! És amíg a vízen zajlott a csata, a parton legendák születtek! A kajakos szülők ismét bizonyították, hogy ők a legjobb háttércsapat: isteni gulyásleves és sólet rotyogott a bográcsokban, amik a házi sütikkel együtt az utolsó morzsáig elfogytak.”
A hajók most téli pihenőre térnek, de mi már a 2026-os szezont tervezik.
(Fotó, forrás: Facebook/Kajak-Kenu Győr)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi
10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben
Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Helyi
Tehetséggondozásért miniszteri köszönet – 39 pedagógus részesült Köbüki ösztöndíjban
2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi
Befektetői életműdíj a Danának
A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.
2026. Március 14. 08:22, szombat | Helyi
Mi kell ahhoz, hogy válogatott legyen egy sportoló?
Rangos, Q1-es besorolású nemzetközi sporttudományi folyóiratban (Sports) jelent meg Ruppert Bálint, a Győri ETO KC Akadémia erőnléti edzője által vezetett kutatás.
