2024. április 19, péntek - Emma

Régi verseny új néven
2024. Március 28. 08:14, csütörtök | Helyi

Kreatív Szövegíró Versenyt rendeztek a Győri Szakképzési Centrum Sport és Kreatív Technikumában.

Győri énekes nyerte a Duna TV versenyét
2024. Január 30. 07:15, kedd | Helyi

A Csináljuk a fesztivált! című, korszakokon átívelő zenei produkció győztese a győri születésű Freddie lett.

Illegális gyorsulási verseny résztvevőire csaptak le a rendőrök Győrben
2024. Január 19. 07:15, péntek | Helyi

Két fiatal január 5-én éjfél körül azt gondolta, jó móka lenne összemérni vezetési tudásukat és autóik teljesítményét

Dobogós helyen a győri Széchenyi István Egyetem
2024. Január 04. 09:16, csütörtök | Helyi

Amerikai, ázsiai és európai egyetemeket utasított maga mögé a győri Széchenyi István Egyetem nemzetközi hallgatókból álló csapata egy rangos vállalatirányítási versenyen.

Újra megdöntené saját világrekordját a Széchenyi István Egyetem sikercsapata
2024. Január 02. 07:17, kedd | Helyi

A SZEnergy Team májusban az energiahatékonysági és az autonóm kategóriát is megnyerve, kettős győzelemmel és saját korábbi világcsúcsát megdöntve zárta a Shell-Eco Marathont.

Győrben versenyeztek a helyszínelők
2023. Szeptember 16. 08:15, szombat | Helyi

Szeptember 12. és 14. között rendezték Győr-Moson-Sopron vármegyében a XII. Országos Balesethelyszínelő versenyt.

Magyar győzelem a nemzetközi kémiai tudományos vitaversenyen
2023. Augusztus 24. 07:47, csütörtök | Életmód

World Robot Olympiad döntő Győrben
2023. Július 02. 08:16, vasárnap | Helyi

Az Edutus Egyetem 10. alkalommal rendezte meg a World Robot Olympiad robotépítési és -programozási verseny Nemzeti Döntőjét.

Ki a mester két keréken?
2023. Május 21. 09:15, vasárnap | Helyi

A „Ki a mester két keréken” címmel meghirdetett versenyen általános iskolás diákok versenyeztek a biztonságos közlekedésért és a döntőbe jutásért szerdán a győri rendőrség központjának udvarán.

Ergométer versenyt rendeztek
2023. Február 02. 09:15, csütörtök | Helyi

Immár 14. alkalommal rendezett ergométer versenyt a fogyatékkal élőknek a Méhecske Közhasznú Alapítvány.

Országos Arany Rózsa minőségi díjat kapott Győr
2022. November 22. 09:15, kedd | Helyi

A Magyar Turisztikai Ügynökség idén 29. alkalommal meghirdettet Virágos Magyarország országos környezetszépítő versenyét.

Figyelem! XXV. Országos Baba- és Mackókészítési Verseny
2022. Október 03. 11:14, hétfő | Helyi

A versenyen lehetőség nyílik a saját készítésű porcelán babák, textilbabák, népviseletes babák, egyéb anyagokból készült babák, babaöltöztetés, babaházak, babaszobák, babakellékek, mackók stb. versenyeztetésére.