2018. Január 30. 19:32, kedd | Sport
Forrás: mti - fotó:thisisf1.com

Fernando Alonso is rajthoz áll a Le Mans-i 24 órás versenyen

A kétszeres Forma-1-es világbajnok spanyol Fernando Alonso részt vesz idén a Le Mans-i 24 órás autóversenyen.

Alonso Forma-1-es csapata, a McLaren kedden jelentette be, hogy versenyzőjük az egyik Toyotát vezeti majd a legendás viadalon, június 16-17-én.

A spanyol pilóta emellett más sorozatokban is kipróbálja majd magát idén, noha a McLaren közleménye leszögezi, hogy versenyzőjük számára "továbbra is a Forma-1 az elsődleges".

Alonso tavaly a Monacói Nagydíj helyett az Egyesült Államokban, az ugyancsak legendás Indy 500-on indult el, ahol - noha a verseny során vezetett is - 21 körrel a vége előtt, a hetedik helyen autózva kiesett.

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 13. 10:16, szombat | Sport

Volt adok-kapok, de győzni tudtunk!

Élménybeszámoló Jobbágy Ákostól a Prešov Rally után, ahol a dobogó legtetején végeztek.

2024. Július 12. 07:55, péntek | Sport

Csúnyán megalázta a román másodosztályú csapat a paksiakat

A kupagyőztes Paksi FC 4-0-ra kikapott hazai pályán a román Corvinul Hunedoara csapatától csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.