Hírek
2010. Március 12. 08:04, péntek |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Folyamatosan folynak a munkálatok a 98 szobás győri ETO Park Hotelben
A terveknek megfelelően az elmúlt hónapokban látványos változáson ment át az ETO Park BUSINESS & STADIUM HOTEL a hatszintes, 98 szobás és 5 lakosztályos létesítménybe beszerelté
Nemsokára belül is megindul az élet, a hat lift közül a három középső már jelenleg is épülőben van, a munka a válaszfalak megépítésével, gipszkartonozással, az aljzatbetzonozással valamint a belső nyílászárók beszerelésével folytatódik majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 07:05, vasárnap | Helyi
A tiltás ellenére is felhajtanak páran
Hiába zárták le a nyitott tetejű parkolóházak felső szintjét az időjárás miatt, többen felhajtanak. Ez veszélyes – figyelmeztet az üzemeltető.
2026. Január 17. 08:23, szombat | Helyi
Mammográfia a Petzben
A Petz-kórház tájékoztatása alapján január 12-től elindult a klinikai mammográfiás vizsgálat.
2026. Január 17. 08:10, szombat | Helyi
Magyar kékfestés Indiában – kulturális párbeszéd New Delhiben győri résztvevőkkel
A helyi Liszt Intézet felkérésére a Győri Kékfestő Műhely képviselői, Tóth Ildikó és Gerencsér Enikő részt vehettek az „Indiai indigó – Magyar kékfestő” című kiállításon,
2026. Január 17. 07:09, szombat | Helyi
Óvatosan a szánkózással!
Egyetlen hétvége alatt húsz sérült gyereket láttak el a Bethesdában, köztük olyanokat is, akik komoly gerincsérülést szenvedtek.
