Hírek
2022. Június 29. 07:15, szerda | Helyi
Hamis ruhák a teherautóban – 125 millió forintos fogás az autópályán
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai több mint 125 millió forint értékű hamis ruhát találtak egy teherautóban.
A pénzügyőrök egy cseh járművet ellenőriztek az M1-es autópálya győri szakaszán, amiben a papírokon szereplő tételeken felül különféle zsákokat találtak. A zsákokat átvizsgálva 7 500, különféle márkájú ruhákat, öveket, pénztárcákat és táskákat találtak.
Az előzetes szakértői vélemény szerint valamennyi hamisítvány, amiket a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hoztak forgalomba.
A több mint 125 millió forint értékű rakományt lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése bűncselekmény alapos gyanúja miatt feljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
