2024. szeptember 10, kedd - Nikolett, Hunor

2011. Március 03. 07:55, csütörtök | Helyi
Forrás: Nyugathír

Hiába a sztárbüdzsé és a sok külföldi "csillag": megvan Pintérék első fiaskója

Az MTK Budapest 1-1-es döntetlent játszott a Győri ETO vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így idegenben szerzett góljának köszönhetően a fővárosi csapat jutott tovább a nyolc közé. A mérkőzés 35

Nem kellett sokat várni azonban az MTK egyenlítésére, a fővárosiak még az első játékrészben egalizáltak, miután Pátkai Máté lövése megpattant Fehér Zoltánon, és Szasa Sztevanovics feje fölött a hálóban között ki - 1-1!
A második félidőben mindkét együttes előtt egy-egy nagy helyzet adódott, ám újabb gól már nem született, annak ellenére sem, hogy a hazaiak a 85. perctől Gál András kiállítása miatt emberfórban játszottak. Az MTK idegenben szerzett góljának köszönhetően bejutott a nyolc közé a kupában.

MAGYAR KUPA NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Győri ETO-MTK Budapest 1-1 (Völgyi 35., ill. Pátkai 40.)
Továbbjutott: az MTK, 1-1-gyel, idegenben szerzett góllal

2024. Szeptember 10. 09:12, kedd | Helyi

Priskin Tamás válogatott labdarúgó az Üstökös FC Győr szakmai stábjában folytatja

Az Üstökös FC Győr Utánpótlás-nevelő Sport Egyesület sportigazgatójaként folytatja pályafutását Priskin Tamás.

2024. Szeptember 10. 08:17, kedd | Helyi

Tűzhelyen felejtett étel okozott több tüzet

Az elmúlt három hétben a megyében többször riasztották a tűzoltókat tűzhelyen felejtett vagy sütőben hagyott étel miatt, amely füstölni kezdett vagy kigyulladt.

2024. Szeptember 10. 07:13, kedd | Helyi

Kockabajnokság lesz a győri Kockában, eljön Rubik Ernő is

Városi kocka bajnokságot hirdet a győri önkormányzat és a Széchenyi István Egyetem, a döntőt jövő csütörtökön tartják az egyetemi Kocka-épületben.

2024. Szeptember 09. 09:14, hétfő | Helyi

Jövőre már pilótákat is képeznek a Széchenyi-egyetemen

A nagy utasszállító repülőgépek vezetésére készíti fel a hallgatókat az a képzés, amelyet a győri Széchenyi István Egyetem indít 2025 februárjától a Wizz Air légitársasággal partnerségben.