Hírek
2018. Szeptember 07. 12:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Hivatali vesztegetés elfogadásával gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt
Hivatali vesztegetés elfogadása és más bűncselekmények miatt öt embert őrizetbe vettek, az egyik gyanúsított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal osztályvezetője
- közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) főügyésze pénteken az MTI-vel. Keresztes Imre közleményében azt írta, hogy a hivatali vesztegetés elfogadásának - vezető beosztású személy által elkövetett - bűntette és más bűncselekmény miatt indult nyomozásban a KNYF ügyészei a NAV bűnügyi főigazgatóságával szorosan együttműködve öt embert hallgattak ki gyanúsítottként csütörtökön. Egyikük a NAV közép-magyarországi bűnügyi igazgatóságának osztályvezetője.
A főügyész közölte azt is, hogy a gyanúsítottakat kényszerítőeszközök alkalmazása nélkül állították elő, valamennyien szabadlábon védekeznek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 12:00, szombat | Belföld
A kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött szerződést
2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld
Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
