Városlista
2025. április 29, kedd - Péter

Hírek

2013. Május 11. 15:26, szombat | Helyi
Forrás: infoGyőr

Időpontváltozás! Jótékonysági evőverseny és az ország legnagyobb hamburgere

Az időjárásra való tekintettel a jótékonysági evőverseny új időpontban lesz

Portálunkat ma tájékoztatta a Mackó Kuckó tulajdonosa, hogy a rossz időjárás végett a vasárnap 15 órára meghírdetett jótékonysági evőverseny elmarad.

Az új időpont várhatóan jövő hétvégén szombaton lesz.
Természetesen amint tudjuk, tájékoztatunk mindenkit.

Az idén 5 éves a Mackó Kuckó, jótékonysági evőversennyel és az ország legnagyobb hamburgerével ünneplik meg az eseményt.

A szervezők 4 fős csapatok jelentkezését várjákaz evőverseny. Jelentkezni amackokuckoja@gmail.com email címen lehet. A verseny további különlegessége, hogy a nevezési díj csoki.

Igen, nem elírás, valóban csokit kell hozni a nevező csapatoknak, mellyet a győri kórházban fekvő és ott megforduló gyereknek ajánl fel a szervező gárda.
A verseny időpontja: 2013. május 19. vasárnap 15 órától
Helyszín: Fecske Presszó terasz

Csatlakozz az ország legnagyobb hamburgerének elfogyasztásához!

A Mackó Kuckó születésnapi ajándéka az órás burger, melyre mindenkit szeretettel várnak, fröccs és limonádé kíséretében!

Ha kíváncsi vagy a versenyre és az óriási hamburgerre, megnézheted 2013. május 19-én vasárnap a Fecske Presszó teraszán! Ha személyesen nem tudsz elmenni, ne csüggedj, a szervezők élőben fogják közvetíteni az eseményt!

Támogatók:


Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 29. 09:10, kedd | Helyi

Torna ob – Mészáros Krisztofer négy szeren győzött

Az olimpikon Mészáros Krisztofer négy aranyérmet nyert a tornászok országos bajnokságának vasárnapi versenynapján, a szerenkénti döntők során.

2025. Április 29. 08:10, kedd | Helyi

Május 1-jén ingyenes a parkolás, zárva lesz a vásárcsarnok

A Győr-Szol Zrt. tájékoztatását közöljük az ünnepi szolgáltatásairól és nyitvatartási rendjéről május 1-4. között.

2025. Április 29. 07:14, kedd | Helyi

Már működnek a lámpák a Bartók-Szigethy kereszteződésben

Lezajlott a jelzőlámpa teljeskörű cseréje a Szigethy Attila út, Bartók Béla út kereszteződésében, melynek keretében egy 20 éves rendszert cseréltek ki, egy új, a mai kor igényeit mindenben kielégítő változatára.

2025. Április 28. 09:09, hétfő | Helyi

Nem, nem és nem: nincs második alpolgármestere Pintér Bencének

Ugyanaz történt, mint legutóbb: a pénteki közgyűlésen a 22 képviselő mindegyike szavazott arról, hogy Tóth Péter legyen-e a második alpolgármester Győrben,