Hírek
2026. Február 13. 08:24, péntek | Helyi
Jön az állati szerelmek hétvégéje
Valentin-napi bemutatókkal teszi izgalmassá a győri állatkert a hozzájuk látogatók hétvégéjét, megismerhetjük a nap folyamán, hogyan udvarolnak, párzanak vagy éppen gondoskodnak egymásról az állatok.
Február 14-én és 15-én a szerelemé a főszerep a Győri Állatkertben – hívja a családokat a különleges alkalomra a ZooGyőr.
„A nap folyamán megismerheted, hogyan udvarolnak, párzanak vagy éppen gondoskodnak egymásról az állatok – hiszen a szeretet és az összetartozás náluk is fontos szerepet kap. Tematikus bemutatókkal, szerelmes selfie pontokkal készülünk, hogy garantáltan különleges élményben legyen részed. Ha szeretnél egy igazán hangulatos programot Valentin-napra, járd be kertünket, tölts el egy kellemes napot az állatok között” – áll a posztban.
Emellett még február végéig a fénypark is varázslatos élményt kínál esténként, így a romantikus séták sem maradnak el.
Íme a Valentin-napi programok:
- 11:00-12:00 – Capybara simogató, etetés
- 11:00 – ZooShow – állatbemutató (Csarnok)
- 11:30 – Tengerimalac- vonat (Csarnok)
- 12:00 – Pingvinséta
- 12:30 – Elefánt tréning
- 13:30 – Emu, kenguru etetés
- 14:00 – Gibbon, katta etetés
- 14:00-15:00 – Capybara simogató, etetés
- 15:00 – ZooShow – állatbemutató (Csarnok)
- 16:00 – Capybara látványetetés
- 16:00-20:00 – Capybara simogató, etetés
- 17:00 – Csarnokos állatok etetése
- 18:00 – ZooShow – állatbemutató (Csarnok)
- 18:30 – Tengerimalac- vonat (Csarnok)
Nyitvatartás:
- Állatkert + WildLight Park: Hétfőtől-vasárnapig 10-21 óráig
- Pénztár: Hétfőtől-vasárnapig 10-20 óráig
(Fotó: Zoo Győr/ Facebook)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
