Hírek
2020. Február 03. 16:10, hétfő | Külföld
Lövöldözött egy utas a buszon Kaliforniában, többen megsérültek
Több ember megsérült hétfő hajnalban a Greyhound busztársaság egyik buszán Kaliforniában, miután az egyik utas fegyvert rántott, és a többi utasra kezdett lőni.
A kaliforniai autópályarendőrség szóvivője azt mondta, egyelőre nem tudják pontosan megmondani a sérültek számát, sem azt, hogy milyen állapotban vannak, csupán annyit közöltek, hogy a lövöldöző maga is a buszon utazott - írja a Fox Business.
Később a rendőrség a CBS News-nak azt mondta, hat ember sérült meg, de azt továbbra sem közölték, van-e halálos áldozat.
A busz észak felé tartott az Interstate 5 autópályán, amikor az egyik utas elővett egy fegyvert, majd lövöldözni kezdett, több utast is eltalált.
A lövöldözőt őrizetbe vették. Azt egyelőre nem tudni, miért támadt az utasokra. A helyszínen készült felvételeken az látható, ahogy a busz egy Valero benzinkúton áll.
A busztársaság egyelőre nem adott ki közleményt az esetről.
Forrás: origo.hu
Kép: twitter.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 12:00, vasárnap | Külföld
Donald Trump nemzetközi haditengerészeti együttműködést kezdeményez a Hormuzi-szoros biztonsága érdekében
Donald Trump amerikai elnök szombaton nemzetközi haditengerészeti együttműködést helyezett kilátásba a Hormuzi-szoros kereskedelmi forgalmának újraindítása érdekében.
2026. Március 13. 14:00, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az olajbevételnél fontosabb az iráni atomfegyver megakadályozása
2026. Március 10. 10:00, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az iráni katonai konfliktus "nagyon hamar" véget érhet
Donald Trump szerint az iráni katonai konfliktus \"nagyon hamar\" véget érhet - az amerikai elnök Floridában tartott sajtótájékoztatóján értékelte közel-keleti fejleményeket helyi idő szerint hétfőn este.
