2024. április 17, szerda - Rudolf

2010. Március 18. 09:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Nyugathír

Nem tud olyan rosszul játszani a Győri Audi ETO, hogy legyőzhesse valaki?

A Győri Audi ETO KC 28-25-re győzött az Alcoa-Fehérvár otthonában a női kézilabda NB I 21. fordulójának szerdai mérkőzésén. A Győri Audi a kedden az NB I/B-ben szereplő má

Főleg az elején nem ment a vendégeknek, az Alcoa már 8-5-re is vezetett a címvédő ellen. Az ETO KC 9-9-nél érte utol riválisát és a szünetben már 15-12-re a győriek vezettek.

A második játékész első perceiben még tartotta magát a hazai együttes, de a folytatásban hatgólos előnyre tett szert Rába-parti gárda. A végére kicsit kiengedett a Győr, de a győzelmet megszerezte, így továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti az alapszakasz tabelláját. A második Vác 11 pontos hátránnyal követi a bajnokot, az Alcoa jelenleg a kilencedik pozíciót foglalja el.

Női kézilabda NB I, 21. forduló:
Alcoa-Fehérvár - Győri Audi ETO KC 25-28 (12-15)

2024. Április 16. 09:13, kedd | Helyi

Megyei tűzkárok: családi ház, autó égett porrá, galambok vesztek oda

Közzétette a Katasztrófavédelem az első negyedév adatait. Számos tűzkár kis odafigyeléssel megelőzhető lett volna.

2024. Április 16. 08:13, kedd | Helyi

Így vásárolj a Temun biztonságosan – szakértő ad tanácsot, hogyan védd meg a pénzed

Mit kell tennünk, hogy az olcsó kínai termékek rendelésekor biztonságban legyenek a bankkártya adataink, és ne tudják illetéktelenek leemelni a számlánkról a pénzünket?

2024. Április 16. 07:13, kedd | Helyi

Tavaszi utómunkálatokkal folytatódik a győri fővonal felújítása

Tavaly felújította a MÁV a győri fővonal Biatorbágy és Szárliget közötti szakaszát.

2024. Április 15. 09:14, hétfő | Helyi

Milákot is leelőzték – a győri úszók voltak a legeredményesebbek az idei bajnokságon!

2024 április 9-12. között Budapesten a Duna Arénában rendezették az úszók számára a felnőtt magyar bajnokságot, ahol az olimpiai kvalifikációs szinteket is megúszhatták a legjobbak.