2024. július 29, hétfő - Márta

2017. Január 20. 08:42, péntek | Helyi
Forrás: mti

Női kosárlabda Euroliga - Győri vereség a Schiótól

A Győr hazai pályán 45 pontos vereséget szenvedett az olasz Schiótól csütörtökön a női kosárlabda Euroliga kilencedik fordulójában.

Eredmény:
A csoport, 9. forduló:
CMB Cargo UNI Győr-Schio (olasz) 46-91 (15-30, 21-16, 6-28, 4-17)

A magyar csapat legjobb dobói: Lihtarovics 16, Simon 11

A forduló előtt a Győr egy győzelemmel és hét vereséggel a hetedik helyen állt, míg az olaszok 3/5-ös mérleggel az ötödik helyről várták a folytatást.
A Rába-partiak már az első negyedben tetemes hátrányba kerültek, a nagyszünetig tíz pontra tudták megközelíteni ellenfelüket (36-46). Fordulás után a vendégek 16 pontjára csak kettővel tudott válaszolni a Győr, ezzel már a harmadik negyedben eldőlt a mérkőzés.
Völgyi Péter vezetőedző együttese jövő szerdán a török Fenerbahcéhoz látogat.
A csoportkör végén az első négy továbbjut a negyeddöntőbe, az ötödik és hatodik az Európa Kupában folytatja, az utolsó két együttes pedig befejezi szereplését.

Fotó: Krizsán Csaba/MTI

2024. Július 29. 09:13, hétfő | Helyi

Ilyen meglepetésre nem számítottunk

A Hanyi nyár bevételét a farádi Vöröskeresztes Alapszervezet kapta.

2024. Július 29. 08:16, hétfő | Helyi

Nem csak nekünk, a kutyának és a macskának is kell útlevél külföldre utazáskor

2004 óta kedvencünk is csak érvényes okmányokkal utazhat külföldre.

2024. Július 29. 07:12, hétfő | Helyi

Az infláció a földhivatali ügyeinket is utolérte

Hatvan százalékkal emelkednek a földhivatali ügyintézési díjak július végétől.

2024. Július 28. 09:14, vasárnap | Helyi

Nagycenki iskola: „Ilyen mértékű gyűlölet hogyan alakulhatott ki”?

Munkáltatói egyeztető megbeszélést tartottak a nagycenki iskolában kialakult helyzet rendezése érdekében.