2017. Március 19. 13:00, vasárnap | Helyi

Női kosárlabda NB I - Simán nyert a Győr

MTK-CMB Cargo-UNI Győr 49-71 (19-21, 10-18, 10-17, 10-15)

Budapest, NB I-es mérkőzés. V.: Hervay, Gyuris, Menyhárt.

MTK: Koch 10/3, ZSOVÁR 16/6, Jankó 1, Székely-Horváth 8/6, Turóczi 6. Cs.: Semsei 4, Szabó B. 4, Ambrus, Wéber. Edző: Nagy Dóra.

UNI Győr: KIESEL 13/3, Laklóth 3/3, LIKHTAROVIC 14/6, Török Á. 11/6, GOREE 6. Cs.: SIMON ZS. 14/9, Varga Zs. 6, Markó, Kovács V. 4, Simon A., Nagy R. Edző: Völgyi Péter.

Laklóth hármasával kezdődött a mérkőzés, de az első negyedben még nem igazán sikerült ellépnünk a sereghajtótól, mely rutinos játékosai - különösen Zsovár - révén tartotta a lépést. A második szakaszban 5-0-val kezdtünk, de zsinórban öt pontot szerzett az MTK is. A folytatásban állandósult a 6-8 pontos különbség, mely a félidő előtt nem sokkal lett kétszámjegyű (27-37). A nagyszünetig még mindkét csapat két-két pontot szerzett. A fordulást követően a hazaiak 6-2-es szakasszal közelebb kerültek hozzánk, de aztán a szakasz hátralévő idejét mi nyertük 15-4-re, így megnyugtató előnyből várhattuk a zárófelvonást (39-56), melyet nagyszerű, 11-0-ás rohanással indítottunk. Ezzel gyakorlatilag el is dőlt a találkozó, a hátralévő időben a cserék is pályára tudtak lépni, egyedül a még mindig nem százszázalékos Hruscaková nem játszott, de ezen az estén ezt is elbírtuk.

Völgyi Péter: - Két hét szünet után léptünk pályára, s összességében jó teljesítményt nyújtottunk. A védekezésen volt a hangsúly, ami jól is működött, egyedül az első negyedben tudták átdobni távolról a hazaiak, utána viszont ezzel sem volt gond. Támadásban néha kicsit kapkodtunk, elsiettünk néhány dobást, de végül simán nyertünk Hruscaková nélkül is.

2024. Július 29. 08:16, hétfő | Helyi

Nem csak nekünk, a kutyának és a macskának is kell útlevél külföldre utazáskor

2004 óta kedvencünk is csak érvényes okmányokkal utazhat külföldre.

2024. Július 29. 07:12, hétfő | Helyi

Az infláció a földhivatali ügyeinket is utolérte

Hatvan százalékkal emelkednek a földhivatali ügyintézési díjak július végétől.

2024. Július 28. 09:14, vasárnap | Helyi

Nagycenki iskola: „Ilyen mértékű gyűlölet hogyan alakulhatott ki”?

Munkáltatói egyeztető megbeszélést tartottak a nagycenki iskolában kialakult helyzet rendezése érdekében.

2024. Július 28. 08:13, vasárnap | Helyi