Hírek
2022. Január 26. 11:05, szerda | Helyi
Ők az év tűzoltói megyénkben
2021 legjobb tűzoltói vehették át az elismeréseiket. Győr-Moson-Sopron megyéből egy önkéntes mentőszervezet és két hivatásos tűzoltó munkáját imerték el – írja a megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
Az Év önkéntes mentőszervezete címet a Lővér Járási Mentőcsoport kapta, míg az Év tisztje címet Béres Tamás tűzoltó alezredes, a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Hatósági Osztály szolgálatvezetője kapta.
Az Év zászlósa, tiszthelyettese címet Józsa Zoltán tűzoltó törzsőrmesternek, a sopronkövesdi katasztrófavédelmi őrs szerparancsnokának adományozták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 08:26, szombat | Helyi
Ezt érdemes tudni az ünnepi hulladékszállításról
A hulladékszállítás december 24-én, december 25-én, december 26-án, december 31-én és 2026. január 1-jén változás nélkül történik.
2025. December 20. 08:05, szombat | Helyi
Fakivágás lesz a Püspökerdőben – mutatjuk hol
Szeretnénk felhívni a győri Püspökerdő látogatóinak figyelmét:
2025. December 20. 07:05, szombat | Helyi
Megkezdődött az ebösszeírás
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata az állatok védelméről és kíméletéről szóló törvényben előírt kötelezettsége alapján 2025. december 15. – 2026. március 15. között ebösszeírást szervez.
2025. December 19. 08:29, péntek | Helyi
Iskolák kapták a Baross Gábor – Győr Gazdaságáért díjat
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata idén harmadik alkalommal rendezte meg évzáró gazdasági eseményét és a város egyik legrangosabb elismerésének, a Baross Gábor – Győr Gazdaságáért díjnak átadóünnepségét.
