2019. Szeptember 27. 19:07, péntek | Helyi

Pénteken nyílt meg az Országos Baba és Mackó Kiállítás, a Győri Művészeti és Fesztiválközpont szervezésében a Zichy-palotában.

Január 5-ig lehet nevezni a Magyarország Étele 2020 versenyre
2019. Szeptember 21. 07:07, szombat | Belföld

A nemzeti összetartozás a témája a Magyarország Étele 2020 szakácsversenynek, amelyre január 5-ig lehet nevezni.

2019. Szeptember 19. 14:28, csütörtök | Sport

Lábsérülés miatt nem indul a jövő pénteken kezdődő, dohai atlétikai világbajnokságon Genzebe Dibaba, a női 1500 méteres síkfutás világcsúcstartója.

Európa egyik legnagyobb versenyén kaptak díjakat magyar informatikusok
2019. Szeptember 19. 07:20, csütörtök | Belföld

A tavalyi siker után újra kiemelkedően szerepeltek magyar informatikusok egy külföldi versenyen, ahová idén is az Input Program támogatásával juthattak ki – közölték a program szervezői az MTI-vel.

Sírásó versenyt rendeztek Székesfehérváron
2019. Szeptember 09. 06:20, hétfő | Belföld

Szombaton rendezték a IV. Országos sírásó versenyt a székesfehérvári Új Köztemetőben.

84 országból futnak a Budapest Félmaratonra
2019. Szeptember 05. 09:34, csütörtök | Belföld

Az előzetes nevezések alapján 84 országból érkeznek futók a vasárnapi 34. Wizz Air Budapest Félmaratonra.

Több mint száz magyar érmet szereztek a győri kick-box Eb-n
2019. Augusztus 30. 14:25, péntek | Helyi sport

Elképesztő mennyiségű éremmel gazdagodik a magyar kick-box a sportág Győrben szombat estig tartó utánpótlás Európa-bajnokságán.

Ismertették a Giro d'Italia magyarországi logóját
2019. Augusztus 30. 09:24, péntek | Belföld

A logón a budapesti Szabadság-szobor emel magasba egy rózsaszínű biciklit. A Giro d\'Italia logójának bemutatásával elkezdődött a felvezető rendezvények sorozata.

Jön a VII. Szigetköz Agility Kupa
2019. Augusztus 21. 17:26, szerda | Belföld

Augusztus 31 és szeptember 1. között rendezi meg az A-Team Győr Agility Egyesület a VII. Szigetköz Agility kupát, a győrzámolyi sportpályán.

Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka is két éremmel térnek haza Szingapúrból
2019. Augusztus 16. 16:43, péntek | Sport

Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna is nyert egy-egy döntőt a pénteki versenynapon az úszók világkupa-sorozatának szingapúri állomásán.

Magyar sikerek születtek a nemzetközi földrajz versenyen
2019. Augusztus 06. 07:19, kedd | Belföld

Két ezüstérmet nyertek magyar középiskolások az elmúlt napokban rendezett Földrajzi Olimpián (International Geography Olympiad) Hongkongban – tájékoztatta a Pécsi Tudományegyetem (PTE) az MTI-t.

Kihirdették az idei Magyarország Tortája nyerteseit
2019. Augusztus 01. 06:25, csütörtök | Belföld

A hivatalos közlemény szerint idén Tóth Norbert dunaföldvári cukrászmester alkotása, a Boldogasszony csipkéje győzött. A Magyarország Cukormentes Tortája versenyt Gyuris László szegedi cukrászmester nyerte a Kicsi Gesztenye tortával.